fbpx
Суспільство
Як в Україні зробити кожен четвертий похід до лікаря абсолютно безкоштовним

Сервіс пошуку лікарів Doc.ua запускає свою програму лояльності.

Тепер кожен четвертий прийом у лікаря буде безкоштовним! Як це працює розповідаємо в сьогоднішньому матеріалі.

  • Що таке Doc.ua

Безкоштовний сервіс пошуку лікарів Doc.ua об’єднує понад 7 тисяч професіоналів 75 спеціальностей з різних клінік України. Одна з фішок – на порталі можна знайти реальні відгуки про кожного з фахівців і прийняти рішення, хто потрібен саме вам.

Потрібна допомога щоб визначитися, які саме фахівець, клініка вам підходить? У колл-центрі сервісу працюють тільки оператори з медичною освітою, які допоможуть вам зробити свій вибір. Зручні фільтри на сайті дозволять вибрати медичний заклад безпосередньо біля будинку або місця вашої роботи.

Також сервіс зручний тим, що не доведеться стояти в довгих чергах, що допомагає заощадити час – мабуть, один з найважливіших ресурсів людини, після здоров’я.

Читайте також: ЯК ЗБЕРЕГТИ ОВОЧІ СВІЖИМИ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ

  • Своя програма лояльності

Зараз в компанії заявили про запуск своєї програми лояльності: тепер кожен четвертий візит до лікаря буде безкоштовним: “При цьому, ви можете відвідувати абсолютно різних фахівців з різних клінік.

Так, наприклад, ви можете відвести дитину до педіатра, другий візит – до косметолога, третій – запис до масажиста, а четвертий візит до потрібного фахівця ви отримаєте в подарунок. На даний момент жоден інший медсервис не надає такої можливості “- розповідає CEO проекту Сергій Казанцев.

  • Як це працює?

За кожен підтверджений прийом на бонусний рахунок учасника програми зараховується сума еквівалентна вартості прийому. Бали з бонусного рахунку списуються автоматично при записі на прийом зі знижкою.

Якщо вартість четвертого візиту до лікаря нижче вартості суми балів – ви отримуєте прийом у лікаря абсолютно безкоштовно (при цьому залишок бонусів анулюється), якщо ж вартість візиту вище накопичених балів – ви просто покриваєте різницю: “Наприклад, якщо у вас накопичено 350 бонусів, а прийом коштує 400 гривень – ви оплачуєте тільки 50, решта покривають бонуси “, – пояснює CEO проекту.

  • Як стати учасником програми?

Щоб стати учасником програми, досить зареєструватися на сайті Doc.ua, заповнивши всього два поля анкети: своє ім’я і номер телефону. Далі: заходите в особистий кабінет і записуєтеся на прийоми до цікавлять вас фахівцям.

Або просто записатися до лікаря і стати учасником програми автоматично.

  • Це ще не все.

Записувати на прийоми можна не тільки себе, а й членів своєї родини, друзів та інших родичів. “Ми підключаємо користувачів тільки за номером телефону, це означає, що з одного аккаунта можна записувати на прийоми до лікаря кілька людей – це можуть бути ваші родичі або друзі”, – коментує Сергій Казанцев.

Джерело.

facebook