fbpx

Яка їжа рятує від складок жиру на животі: розповіли дієтологи

Натуральний йогурт допоможе тримати апетит під контролем. Є кілька чудових продуктів, яким відмінно допомагають скинути зайві кілограми.

Дієтологи розповіли, яка їжа допоможе в цьому:

  • Лосось

Морська риба, в тому числі і лосось, містить в собі багато поживних речовин і вітамінів, а калорій в ній небагато. Ці речовини протидіють набрякання тіла.

  • Натуральний йогурт

Його також називають грецьким йогуртом. Він дуже хороший для ленчу чи сніданку, оскільки втамовує апетит і містить мало калорій.

Протеїни, що містяться в йогурті, допомагають тримати апетит під контролем, завдяки чому ми не переїдати і не їмо в “позаурочний час “. Це теж допомагає зробити живіт плоским.

  • Ягоди

У ягодах міститься мало цукру, але багато антиоксидантів. Тому їх добре є на десерт, коли ми намагаємося позбутися складок жиру на животі.

Читайте також: ДО ЯКОЇ XВOPOБИ ВЕДЕ ЧАСТІШЕ ПРИБИРАННЯ В БУДИНКУ: РОЗПОВІЛИ ВЧЕНІ

Якщо ви намагаєтеся підвищити тонус м’язів черевного преса, обов’язково з’їдайте чашку ягід в день. Вони покращують травлення, допомагають зменшити здуття живота і нормалізують рівень цукру в кpoвi.

  • Яйця

Яйця, якщо є їх помірно, теж допомагають зменшити жирові складки на животі. Вміщені в них амінокислоти сприяють спалюванню жиру. Яйце, з’їдене на сніданок, добре втамовує голод, завдяки цьому нас не тягне “перекушувати” незабаром після сніданку.

  • Горіхи

Хоча в горіхах досить багато жирів і калорій, вони допомагають знижувати вагу і зменшувати запалення в животі. Рекомендується з’їдати жменю горіхів в день (особливо коли вам нестримно хочеться з’їсти щось солодке).

  • Зелений чай

Настій зеленого чаю допомагає виводити з opгaнiзму надлишок рідини і сприяє спалюванню жиру. Він дуже допомагає зменшити жирові складки на животі. Можна випивати кілька чашок зеленого чаю в день.

В якості підсолоджувача добре використовувати мед. Інший варіант – змішувати зелений чай з лимонним соком. Цей напій дуже смачний.

Джерело.

You cannot copy content of this page