fbpx

Які мандарини не можна їсти: відповідь лікарів

Для збереження продукції перевізники нерідко покривають фрукти етиленом.

За словами фахівців, на поверхні мандаринів можуть залишатися сліди личинок середземноморських мух. Вживання в їжу таких фруктів легко може викликати у людей отруєння.

“Перед вживанням мандарини обов’язково потрібно мити. На шкірці може перебувати безліч небезпечних речовин. Також необхідно ретельно мити руки після контакту з шкіркою плодів”, – застерегли експерти.

Зокрема, для збереження продукції перевізники нерідко покривають фрукти етиленом, а даний хімікат діє при попаданні в організм як токсин і до того ж накопичується в печінці. Зазвичай такі плоди ліпковатим на дотик.

Читайте також: ТРИ ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА, ЯК МАТИ ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ І СУДИНИ

Якщо на шкірці помітний яскравий воскової блиск, є ймовірність, що фрукти обробляли фунгіцидами – речовинами для боротьби з цвіллю.

Ці хімікати можуть викликати ниркову недостатність, і особливо сильно шкодять, якщо людина, крім іншого, вживає і алкоголь.

Мандарини, які здаються занадто соковитими і зберігають вм’ятини від пальців при натисканні, скоріше за все, були переморожено при зберіганні. Вживати такі фрукти лікарі не радять.

Також, за їхніми словами, не потрібно вживати в їжу мандарини з зеленими плямами, так як це зазвичай свідчить про xвopoбu плодового дерева.

Джерело.

You cannot copy content of this page