fbpx

Які продукти ведуть до дiaбeту

Фахівці спостерігали за людьми протягом 5 років, повідомляє «Сегодня».

Активно вживають червоне м’ясо люди на 23% частіше стикаються з дiaбетом другого типу в порівнянні з тими, хто вживає найменшу кількість цього продукту.

Часте поглинання курятини збільшує ризик діабету на 15%, а ось риба або інші морепродукти небезпеки дiaбету не підвищують.

Як вважають автори цього дослідження, червоне м’ясо і курка збільшують ризик дiaбету другого типу, оскільки містять збагачені залізом компоненти, а також інші хімічні речовини, що підвищують вразливість людини перед дiaбетом.

Такі висновки дослідники в Сінгапурі зробили на основі аналізу даних по 63 257 дорослих людей у ​​віці від 45 до 74 років. Спостереження за ними тривали протягом 5 років.

Як вважають дослідники, основну небезпеку в м’ясі для здоров’я людини представляє компонент гем. Втім, до цих пір неясно, яким чином гем впливає на розвиток дiaбету.

Читайте також: ЯК НАЗАВЖДИ ЗАБУТИ ПРО КОНТАКТНІ ЛІНЗИ І ОКУЛЯРАХ

Вживання фрагментів курки з найнижчим вмістом гема начебто грудки може бути більш корисним для здоров’я, як вважають вчені. Вони підкреслюють, що зовсім відмовлятися від вживання м’яса не слід, потрібно лише знизити його щоденне утримання в раціоні.

Особливо це стосується червоного м’яса. Крім того, не слід забувати про рослинні джерела білка і молочних продуктах, які знижують ризик дiaбету.

Раніше дослідники з США з’ясували, що шоколад здатний запобігати дiaбету. У какао містяться мономери епікатехіну, які збільшують вироблення iнсуліну зі специфічних клітин.

Дані компоненти також знижували рівень ожиріння і збільшували здатність брали участь в дослідженнях тварин краще переносити підвищений рівень цукру в кpoвi.

You cannot copy content of this page