fbpx
Здоров'я
Їжмо сухофрукти: 5 вагомих причин включити в раціон дари сонця.

Сухофрукти, хоч і висококалорійні, вважаються ще більш корисними для здоров’я, ніж свіжі фрукти. Бо це природний натуральний вітамінно-мінеральний комплекс. Тяга до солодкого легко вирішується включенням в раціон цих дарів сонця.

Ось 5 вагомих причин їх вживати:

 

Вітаміни і мінерали

 Сухофрукти – природні мультивітаміни: в процесі висушування не страждають практично ніякі корисні елементи, і кожен фрукт зберігає всі свої унікальні властивості.

Солодка курага, сушені яблука і груші – джерело заліза, калію, вітамінів А і С, а в екзотичному манго міститься цілий комплекс вітамінів і антиоксидантів, які сприяють поліпшенню стану волосся і шкіри.

 

Ніякої втоми і гарний настрій

Сушений банан містить багато  знаменитих “гормонів щастя”, цукати з ананаса допоможуть  стримати тягу до солодкого і уникнути стрибків цукру в крові (які, як відомо, часто стають причиною нестабільного настрою і навіть депресії), а сушена вишня допоможе зняти втому, зміцнити імунітет і побороти осінню нудьгу.

 

Поліпшення обміну речовин

Це ідеальний продукт для всіх, хто піклується про свою вагу. Бо всі  сухофрукти сприяють прискоренню обміну речовин. Очищення  і регуляція травлення – відмінні риси сушених фруктів.

Лідер в цій області – чорнослив. Його рекомендують всім, хто страждає від уповільненого метаболізму і проблем зі шлунком.

 

Ідеальний перекус

В помірних кількостях сухофрукти –  відмінним перекусом. Особливо фініки: вони насичують організм енергією і збільшують працездатність.

 

Нормалізація роботи всіх систем організму

Сухофрукти можна їсти для профілактики різних захворювань. Кожен вид сухофруктів впливає на організм по-своєму, і ви можете вибрати свого індивідуального “улюбленця”.

Інжирдавно отримав звання “жіночого” сухофрукту: в ньому міститься багато мінералів і хімічних сполук, які позитивно впливають на жіноче здоров’я. Чорницю радять їсти тим, у кого є проблеми із зором, а  родзинки і курага зміцнюють серцевий м’яз, нормалізують тиск і підвищують гемоглобін.

Джерело

facebook