fbpx

З якими людьми краще не спілкуватися

Постарайтеся звести спілкування з такими людьми до мінімуму.

Щодня ми маємо контакти з багатьма людьми: сусідами, колегами, родичами і приятелями.

Хтось викликає у нас симпатію, з кимось же ми контача тільки в разі потреби. Серед ваших знайомих напевно є такі, поруч з якими ви відчуваєте себе некомфортно, пише “Домашний очаг”.

Постарайтеся звести спілкування з такими людьми до мінімуму:

  • пліткар

Спочатку він здається цілком нешкідливим, навіть корисним: ділиться з вами важливою і секретною інформацією про інших людей, причому вам може здаватися, що він довіряє її тільки вам.

Але поступово до вас доходить: цей тип ніколи і ні про кого не говорить добре. Він розповідає, що колега завалив проект, що сусідка потайки краде газети з поштових скриньок, що подруга намагалася відбити вашого чоловіка.

Пліткар повільно, але впевнено наповнює ваше життя негативом, і ось ви вже починаєте підозріло ставитися до колеги, сусідці, подрузі. Навіть якщо ніяких вагомих підстав, крім сов пліткаря, у вас немає.

  • маніпулятор

Він прекрасно знає, чого він від вас хоче, і буде використовувати вас для своїх цілей. Йому наплювати на ваші переживання і почуття, хоча він прекрасно вміє користуватися або в своїх інтересах.

Здається, чим більше часу ви проводите разом, тим більше він підпорядковує вас своїй волі. Спілкуючись з ним занадто часто, ви ризикуєте перетворитися в його маріонетку.

Маніпуляції бувають найрізноманітнішими. Хтось вдає з себе жертву, хтось викликає у вас почуття провини або бажання довести, яка ви гарна.

Маніпулятор прекрасно знає ваші слабкі і хворі точки і з задоволенням користується цими знаннями – собі на користь і вам на шкоду.

Читайте також: 5 СПОСОБІВ ПОБУДУВАТИ ГАРМОНІЮ МІЖ БРАТАМИ І СЕСТРАМИ

  • суддя

Сором – одне з найпотужніших негативних почуттів, і знаходяться люди, які використовують його для того, щоб красти у вас енергію.

Незалежно від того, погано ви робите або добре, приблизно себе ведете або не дуже, суддя знайде, в чому вас присоромити і принизити. Він не буде вам співчувати або співпереживати, що не намагатиметься поставити себе на ваше місце і зрозуміти, як вам погано.

А якщо ви спробуєте звернутися до його почуттів і припинити вас критикувати, незворушно скаже: “Я вказую тобі на твої недоліки для того, щоб ти ставала кращою!”

Але він зовсім не бажає вам добра: критикуючи вас, він часто насолоджується своїм впливом на вас і харчується вашою енергією.

  • песиміст

Він завжди впевнений у тому, що склянка наполовину порожній і примудряється в крихітній проблеми побачити грандіозний провал.

Він не витрачає свій дорогоцінний час на те, щоб подумати, як змінити ситуацію на краще, схоже, він отримує задоволення від того, що “все погано”.

Песиміст рано чи пізно заразить вас своїм негативним поглядом на життя, і ви почнете помічати недоліки навіть в найсприятливіших ситуаціях.

Так, іноді на нас звалюються проблеми, іноді в житті буває чорна смуга. Але якщо людина не бачить ніякого позитиву навколо і в собі самому, спілкуватися з ним шкідливо.

Читайте також: НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ РОЗЛУЧЕННІ, ЩОБ НЕ ОПИНИТИСЯ В ЗБИТКУ

  • занадто вразливий

Цей тип в будь-якому, навіть найшкідливішому слові або вчинок співрозмовника бачить загрозу своєму благополуччю. Ви просто привіталися, а йому здалося, що ви над ним жартуєте.

Ви просто допомогли йому відкрити двері, а він вирішив, що ви вважаєте його слабаком. Ви запитали про його самопочуття, а він розцінив ці слова як натяк на те, що він погано виглядає.

Розмови з такими типами перетворюються на справжню муку: ви змушені ретельно підбирати слова і постійно бути напоготові.

Ми всі іноді стаємо занадто вразливими, але цей суб’єкт весь час знаходиться в стані підвищеної емоційної вразливості. Спілкування з ним спустошує і стомлює вас.

You cannot copy content of this page