fbpx
Breaking News
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Україна
Завтра в Україні похолодання, дощі та шквали

Синоптики обіцяють зниження температури і опади, пише «Сегодня».

22 серпня в Києві хмарно, короткочасний дощ, гроза, вітер північно-західний, 7-12 м / с. Температура повітря вночі +15 … + 17 градусів, удень +18 … + 20 градусів, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями пориви 15-20 м / с. Температура повітря вночі +6 … + 13 градусів, удень +15 … + 23 градуси.

На півночі України хмарно, короткочасний дощ, місцями сильний, гроза, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями шквали 15-20 м / с. Температура повітря вночі +13 … + 18 градусів, удень +18 … + 25 градусів.

У центрі хмарно, короткочасний дощ, місцями сильний, гроза, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями шквали 15-20 м / с. Температура повітря вночі +13 … + 19 градусів, удень +18 … + 25 градусів.

На сході хмарно із проясненнями, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, вітер південно-східний, 7-12 м / с. Температура повітря вночі +13 … + 19 градусів, удень +25 … + 29 градусів.

На півдні хмарно, короткочасний дощ, місцями гроза, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями пориви 15-20 м / с. Температура повітря вночі +14 … + 21 градус, удень +19 … + 27 градусів.

Читайте також: В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЧЕРЕЗ БАЙДУЖІСТЬ БАТЬКІВ ДВОРІЧНА ДИТИНА ЛЕДЬ НЕ ВТРАТИЛА РУКУ

Related Post

facebook