fbpx
Україна
Звільнено дружину Порошенка: воля президента.

Раніше Марина Порошенко покинула пост голови Українського культурного фонду, пояснивши своє рішення тиском з боку чинної влади.

Дружина колишнього українського лідера розповіла, що на наглядовій раді УКФ з пропозицією достроково припинити її повноваження виступив міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський.

Вона впевнена, що ініціатором цього кроку став офіс президента України, тому своїм звільненням вона сподівається запобігти політичний тиск на членів своєї команди.

Тепер же, передає Новий Формат, президент України Володимир Зеленський звільнив дружину колишнього глави держави Петра Порошенка Марину з ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Місце Марини Порошенко обійме нинішня перша леді України Олена Зеленська.

За словами Марини Порошенко, єдина претензія, яка може до неї виникнути, — це її прізвище. Однак вона не має наміру її змінювати, оскільки носить її вже більше 30 років і «пишається тим, що вона була вписана в історію України».

Читайте також: МОЇ ДІТКИ ТАКІ “ВУШКА” ЗА ОБИДВІ ЩОКИ УПЛІТАЮТЬ! ГОТУВАТИ ЇХ ЛЕГКО, А НІЧОГО ШКІДЛИВОГО, ЯК У МАГАЗИННОМУ ПЕЧИВІ, В НИХ НЕ МАЄ. НАВІТЬ ЧОЛОВІК З ЗАДОВОЛЕННЯМ В РЕЙСИ МОЇ ЛАСОЩІ БЕРЕ ДО ЧАЮ.

You cannot copy content of this page