fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Україна
Звільнено дружину Порошенка: воля президента.

Раніше Марина Порошенко покинула пост голови Українського культурного фонду, пояснивши своє рішення тиском з боку чинної влади.

Дружина колишнього українського лідера розповіла, що на наглядовій раді УКФ з пропозицією достроково припинити її повноваження виступив міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський.

Вона впевнена, що ініціатором цього кроку став офіс президента України, тому своїм звільненням вона сподівається запобігти політичний тиск на членів своєї команди.

Тепер же, передає Новий Формат, президент України Володимир Зеленський звільнив дружину колишнього глави держави Петра Порошенка Марину з ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Місце Марини Порошенко обійме нинішня перша леді України Олена Зеленська.

За словами Марини Порошенко, єдина претензія, яка може до неї виникнути, — це її прізвище. Однак вона не має наміру її змінювати, оскільки носить її вже більше 30 років і «пишається тим, що вона була вписана в історію України».

Читайте також: МОЇ ДІТКИ ТАКІ “ВУШКА” ЗА ОБИДВІ ЩОКИ УПЛІТАЮТЬ! ГОТУВАТИ ЇХ ЛЕГКО, А НІЧОГО ШКІДЛИВОГО, ЯК У МАГАЗИННОМУ ПЕЧИВІ, В НИХ НЕ МАЄ. НАВІТЬ ЧОЛОВІК З ЗАДОВОЛЕННЯМ В РЕЙСИ МОЇ ЛАСОЩІ БЕРЕ ДО ЧАЮ.

Related Post