fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
поради
Чому він шукає іншу: 5 порад, як будувати міцні і гармонійні відносини

Нерідко можна зіткнутися із застарілою точкою зору, що чоловіки потребують лише регулярного відмінного iнтuмi.

Варто зауважити, що не меншу потребу в iнтuмнux відносинах відчувають і жінки, а також те, що в постійних відносинах чоловіків цікавить зовсім не це.

Звичайно, iнтuмнa сторона взаємовідносин важлива, і її якість демонструє те, наскільки ці відносини гармонійні. За даними психологів, близько 80% розставань трапляються з-за cekcyaльнux розбіжностей і побутових негараздів у пари.

Але все ж, існують речі, на котрі чоловіки звертають більше уваги у відносинах, ніж iнтuм:

1. Не тільки довіряти, але і вірити

Чоловікові дуже важливо, щоб його жінка в нього вірила. Для чоловіка це означає, що жінка бачить в ньому кращого серед всіх інших, і що він здатний впоратися з будь-якими труднощами.

Заради жінки, яка в нього по-справжньому вірить, чоловік насправді готовий на все.

2. Особисті кордону

Будь-який чоловік завжди тяжіє до свободи у відносинах, принаймні, до ілюзії свободи. Це поясняє, чому вони не наважуються зробити жінці пропозицію руки і серця, уникають спільного життя.

Адже вони дуже бояться того, що їх особисті кордони будуть порушені, і чоловік опиниться під абсолютним контролем жінки.

Чоловіча половина населення цінує бачити поряд з собою самодостатню жінку, у якої є своє життя, захоплення і особистий простір.

3. Несподівані сюрпризи

Рутина стомлює будь-яку людину. Саме вона стає головним ворогом тривалих відносин.

Остигають почуття, пропадає інтерес, з’являється нудьга. Чоловіки мріють про відносини, в яких цього не буде.

Їх тягне спонтанність і несподіванка, вміння жінки дивувати і підігрівати інтерес. Такі відносини точно не будуть тягарем.

Читайте також: Чому я перестала допомагати людям. І Вам раджу!

4. Повага і розуміння

Як і будь-яка людина, чоловік може помилитися, прийняти невірне рішення або вчинити невірну дію.

Для нього вкрай важливо, щоб кохана жінка розуміла його, не стала докоряти, а надала необхідну у важкий момент підтримку.

5. Розмови

Жити разом – це не тільки надаватися любовним утіхам. Важливо, щоб вам і вашому партнерові було цікаво один з одним спілкуватися.

Спільні інтереси та спільні погляди на життя обє’днують, а спільні хобі і прагнення будуть завжди привносити в дозвілля іскорку інтересу.

Чоловікові важливо, щоб жінка поділяла його захоплення, цікавилася тим, що подобається йому, і могла підтримати будь-яку розмову.

Related Post