fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
поради
Дівчатка, жіночки, цi 3 секpети нiколи не рoзповідайте своїм коханим і ваші відносини будуть щасливішими

Ти ніколи не будеш ближче з кимось настільки, наскільки ти повинна бути близька зі своїм обранцем, але це не означає, що йому потрібно розповідати абсолютно все. Є деякі визнання, які краще зберігати в секреті – заради його блага, твого блага і блага ваших відносин. За матеріалами

Так, важливо відкриватися один одному, але коли ти думаєш, розповісти йому щось чи ні, уникай наступних зізнань:

1. Твої справжні почуття до колишніх хлопців

Звичайно, ти можеш розповісти про те, з ким ти зустрічалася, їх імена, особливості. Але не потрібно вдаватися в любовні подробиці, про те, «як вам добре було разом», «як він класно цілувався» і т.д.

По-перше, твій новий хлопець або чоловік може почати ревнувати. По-друге, він може комплексувати або просто ображатися. Ні те, ні інше не допоможе вашим відносинам.

2. Коли ти помітила, що він трохи поправився

Для деяких пар жарти про надмірну вагу після весілля стають буденністю. Але навіть якщо він справді набрав на розмір або два, не варто говорити йому, що ти хотіла б, щоб він схуд.

Читайте також:МОЇ ГОСТІ ЗДИВУВАЛИСЯ, ЯК Я ЗМОГЛА ПРИГОТУВАТИ ТАКИЙ СМАЧНИЙ САЛАТ, І ОДРАЗУ Ж ПОПРОСИЛИ РЕЦЕПТ. А Я ВІДЧУЛА СЕБЕ СПРАВЖНЬОЮ ГОСПОДИНЬКОЮ!

Часом жінки забувають, що коментарі з приводу тiла образливі не тільки жінкам, а й чоловікам. Звичайно, ми хочемо, щоб наш партнер був здоровим, але краще мотивувати його до здорового способу життя своїм прикладом, вводячи в домі здорові звички.

3. Коли тебе в ньому щось дратує

Для початку запитай себе, наскільки це серйозна проблема. Якщо ти можеш просто зробити глибокий вдих і відпустити це – так і зроби. Якщо щось дійсно серйозне, тактовно скажи йому про свої почуття. Інакше тримай все при собі.

Тому що такі дрібні ситуації просто не варті свaрки і витраченої на них негативної енергії. Завжди вибирай любов.

Ваші відносини будуть щасливішими, якщо ти будеш думати про те, що говорити і чим ділитися зі своїм чоловіком.

Related Post