fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
поради
Дитині слід лягати спати о 21:00. Сучасний світ суттєво змінив ритм життя дітей. Чому це так важливо, варто знати усім батькам

Сучасний світ суттєво змінив ритм життя людей. Діти теж відчули вплив прогресу. Режим дня дитини змінився через різні фактори (особливо ґаджети).

Але не можна піддаватися примхам і забаганкам дитини, слід внормувати її графік. Джерело

Режим сну – запорука здоров’я дитини. Лягати спати слід о 21:00, щоб виробився і засвоївся гopмoн росту. Також це позитивно вплине на фізичний стан, пам’ять, увагу, сконцентрованість.

Вдень дитина має гуляти на свіжому повітрі, бігати, гратися (витрачати енергію).

Читайте також: Бoг живe тaм, де живt любов. Гapна притча про хлопчика, у якого не було мами

За годину до сну не слід грати з дитиною активні ігри. Найкраще – забрати телефон, вимкнути мультики.

Ці заняття краще замінити читанням цікавої казочки чи ніжною дитячою пісенькою. Це готує дитину до засинання, заспокоює.

Фізичне та емоційне здоров’я дитини залежить від вашої відповідальності та наполегливості.

Related Post