fbpx
Breaking News
У класі настала мepтва тиша. Через хвилину я продовжила: «Так само відбувається і з людьми, коли ми їх ображаємо або обзиваємо. Зовні на них це практично не позначається, але ми наносимо їм величезну кількість внутрішніх рaн!». До моїх дітей ще ніколи нічого не доходило так швидко
– Радуйся, що взагалі тебе заміж взяли! – зітхає Ульянина мати. – У твоїй ситуації! Так йому, Кості твоєму, пaм’ятнuк потрібно поставити! Спасибі йому скажи! – Ну за що спасибі-то? В кінці кінців, ми сім’я, Костянтин знав, на що йшов, коли одружився
Як то кажуть, no comments: Серіал «Слуга народу» покажуть на російському каналі  ТНТ. Причому, через день після особистої зустрічі Зеленського з Путіним…
Пісні пампухи з прянощами і сухофруктами – улюблена смакота в нашій родині не тільки в піст. Приготуйте  – зрозумієте чому.
…а тим часом в окупованому Донецьку відкрили вже другий пам’ятник… Кому б ви думали?
Україна
Гройсман розповів, як зростатиме мінімальна зарплата

Різких підвищень мінімальної зарплати в Україні не буде, щоб не нашкодити економіці. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду в Раді, передає УНІАН.

За його словами, перш ніж підвищувати “мінімалку”, потрібно зробити все, щоб бізнес міг її виплачувати.

“Ми розуміємо, що потрібно підтримувати баланс між тим, що ми можемо зробити, і тим, що може обробити національна економіка. Бізнес повинен отримати можливість виплачувати таку заробітну плату.

Тому подальше зростання буде більш плавним, щоб не зірвати інфляцію, щоб не зупинити економічне зростання. Це дуже взаємопов’язано”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, в минулому році Верховна Рада України прийняла законопроект №5130 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, який дав можливість уряду підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну зарплату в Україні до 3200 грн.

У той же час віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявляв, що мінімальна зарплата в Україні вже з 1 січня нинішнього року могла б бути не 3200 гривень, а 5000.

У свою чергу Володимир Гройсман говорив: “Що стосується підвищення мінімальної зарплати до 5 тис. грн. Друзі, я не хочу 5 – я хочу 10. Я хотів би, щоб люди отримували гідну заробітну плату.

Але потрібно дивитися на реальні можливості економіки і приватного сектора. Сьогодні стали можливі 3200. Коли стануть можливі 5 тис., я буду стояти поруч, щоб це рішення підтримати. Але всьому свій час”.

Читайте також: У ЦЕНТРІ КИЄВА ПІДІРВАЛИ ДЖИП

Related Post