fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
поради
Коли починається Великий піст: правила харчування

Великий піст – це найбільш значимий, найсуворіший і найтриваліший піст в році. Він починається за 7 тижнів до Великодня.

В цьому році це – понеділок, 11 березня. Закінчується в суботу, 27 квітня, напередодні Великодня.

Такий тривалий і важкий період Великого посту призначений для підготовки віруючих до святкування Великодня. Він проводиться в молитвах, каяття, спогадах смерті і воскресіння Христа. Джерело

Пост має на увазі повну відмову від м’яса, м’ясних продуктів, яєць, молока і молочних продуктів.

У перший і останній тижні дотримуються найсуворіші правила харчування. Також є дні, коли постять нічого не їдять.

По понеділках, середах і п’ятницях допустимо хліб, сирі і солоні овочі, зелень, фрукти, сухофрукти, горіхи, мед. З пиття дозволені відвари або настої з трав, фруктів і ягід, квас.

Читайте також: Податок на спадщину в Україні: що обов’язково потрібно знати

По вівторках і четвергах можна вживати в їжу гаряче. Їду, яка пройшла теплову обробку, варену, печену, без рослинного масла.

По суботах і неділях, а також у святкові дні дозволена їжа з рослинним маслом і вино.

7 квітня святкується Благовіщення Пресвятої Богородиці, і в цей день можна їсти гарячу їжу з рослинною олією, вино і рибу.

20 квітня – Лазарева субота, коли також дозволено вживання рибної ікри.

21 квітня, у Вербну неділю можна їсти рибу.

26 квітня, Cтpacна п’ятниця – в цей день не можна нічого їсти.

Щоб під час Великого посту не нашкодити своєму здоров’ю, намагайтеся скласти повноцінне, різноманітне і правильне харчування. Також, перед тим як починати постити, проконсультуйтеся з лікарем і порадьтеся з духовним наставником.

Related Post