fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
поради
Ось як можна залучити удачу, гроші і любов за допомогою звичайної шпильки

Звичайна англійська шпилька виконує не тільки функції надійної застібки та витонченої прикраси, але з давніх часів використовується в чаклунській практиці. Джерело

Замовляння на шпильку — старовинний бабусин засіб для захисту від впливу темних сил, магічного впливу, здатний привернути удачу та везіння, допомогти у багатьох сферах людської життєдіяльності.

Булавка як магічний атрибут застосовується з двома основними цілями: як талісман, що залучає благо в життя виконавця, та як оберіг, що захищає виконавця від негативу в будь-якому прояві.

Замовляння на удачу за допомогою шпильки робляться таким способом:

1. У ніч на висхідний Місяць слід усамітнитися в затишному місці;

2. Покласти шпильку на свіжий рушник і запалити свічку;

3. Вимовити слова заговору чітко і точно: “Маленька шпилька – велике щастя. Заговорюю гострий кінець на удачу, тупий — на позбавлення від проблем.

Шпильку з собою ношу, нікому не кажу. Залучаю в життя благополуччя”;

4. Після цього потрібно капнути на шпильку розплавленим воском і залишити до ранку;

5. Вранці варто видалити віск і носити шпильку на одязі. Цей ритуал заточений на залучення удачі!

Читайте також: Олексій Рибний 25 лютого: чого категорично не можна робити

Для успішного зaгoвopy на любов потрібно:

1. Вирізати з червоної тканини два невеликих серця і написати на них ініціали (свої і обранця);

2. Підпалити червону воскову свічку, поставивши її на серця;

3. Розстебнутій шпилькою потрібно водити по серцях і проговорювати: “Вогонь розгорається яскравий, як літня пора, жаркий.

Вселяють у серця любов щиру, чисті почуття. Шпилькою скріплюю, швидкої зустрічі бажаю. Прокинеться симпатія нерозривний, довжиною в життя любов взаємна”;

4. Після цього серця потрібно з’єднати шпилькою і на ніч прибрати під простирадло. Хороший сон в цю ніч обіцяє швидку зустріч зі справжньою любов’ю.

Related Post