fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Цікаве
Оце так жінка! Найстаріша модель у світі, 91-річна Дафні Селф, досі виходить на подіум, знімається у рекламі і виглядає карколомно! Більш як 70 років кар’єри під прицілом камер!

Більш як 70 років на подіумі і під прицілом камер!

Її кар’єра почалася 70 років тому, але Дафні Селф вважає, що ще не до кінця підкорила світ моди. Вона продовжує працювати повноцінні 8 годин на день, а більшість кадрів з її участю виходять з першого дубля, пише Joinfo.ua.

Найстарішій супермоделі в світі Дафні Селф 91 рік. Жінка досі працює в повну силу. Нещодавно вона стала обличчям нової кампанії косметичної лінії «Eyeko», і, таким чином, ще раз продемонструвала, що вік – це всього лише цифра в паспорті.

Вона почала працювати з моделлю в 1950-х роках, коли їй було 20 років. Всі ці роки Дафна була затребувана відомими компаніями світу в сфері краси та здоров’я, і, схоже, найстаріша в світі модель не збирається зупинятися на досягнутому.

Незважаючи на свій поважний вік, модель Дафні Селф, як і раніше, сповнена бажання жити. Найстаріша в світі модель так само сяє на подіумі і знімається в рекламних фотосесіях. Виглядає Дафні дійсно карколомно!

Джерело

 

Related Post