fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Цікаве
П’ятниця 13-те вміє здивувати! 13 неймовірних фактів про сьогоднішній день.

Містичний страх перед п’ятницею 13-тим заглиблюється корінням в Біблію. Є навіть припущення, що це саме той день, коли Єва з’їла заборонений плід, і коли був розіп’ятий Христос.

Легенди навколо числа 13 з’явилися ще в Середньовіччі, коли вважалося, що це число – число прихильників диявола.

Послідовники таких переконань вказують на те, що в картині Таємна Вечеря Леонардо да Вінчі 13 людей.

Ось ще кілька дивних фактів і збігів, пов’язаних саме з п’ятницею 13-тим:

1. Більше 60 мільйонів людей у всьому світі страждають від страху п’ятниці 13-го. Деякі з них навіть через це не працюють, не водять машину і не встають з ліжка. Страх п’ятниці 13-го називається параскаведекатріафобія.

2. Відповідно до британського медичного журналу, в п’ятницю 13-го спостерігається підвищення кількості дорожньо-транспортних пригод.

3. Кожен рік має є щонайменше одну з максимально можливих трьох п’ятниць 13-го.

4. Найдовший період, який буде тривати без п’ятниці 13-го, становить 14 місяців.

5. Однойменний альбом відомої британської рок-групи Black Sabbath вийшов в п’ятницю 13-го 1970 року.

6. Американський фільм жахів «П’ятниця 13-те» був випущений в травні 1980 року і, попри скромний бюджет в 550 000 доларів, зібрав 39,7 мільйонів касових зборів в США. Продовження картини «П’ятниця 13-те -Частина 2» вийшла на рік пізніше в травні 1981 року. Ремейк оригіналу «П’ятниця 13-те» був випущений в п’ятницю, 13 лютого 2009 року.

7. Відомі люди, що народилися в п’ятницю 13-го Маргарет Тетчер (13 жовтня 1923) і Фідель Кастро (13 серпня 1926 року).

8. Літак з уругвайської командою по регбі зазнав аварії в гірському ланцюзі Анд в п’ятницю, 13 жовтня 1972 року. В результаті аварії в живими залишилися 14 осіб, які жили протягом двох місяців, поїдаючи померлих пасажирів. У 1993 році про цю історію зняли фільм «Живі», заснований на реальних подіях, за участю актора Ітана Хоука.

9. У багатьох лікарнях відсутній кімната з номером 13, а у багатьох аеропортах немає секції 13.

10. Тріскаідекафобія – це страх числа 13. Вважається, що від нього страждали Наполеон і президент США Герберт Гувер.

11. Афінські Олімпійські ігри відкрилися в п’ятницю 13-го в серпні 2004 року.

12. У п’ятницю 13-го в 1307 році тисячі солдатів-ченців могутніх тамплієрів були вбиті французьким королем Людовіком IV. Багато хто вважає, що саме звідси з’явився страх цієї дати.

13. 13 січня 2012 року відбулася катастрофа лайнера “Costa Concordia” з 4200 пасажирами і членами екіпажу.

Джерело

Related Post