fbpx
поради
Психологи: риси характеру, які допоможуть побудувати міцний шлюб

Виявляється, що стосунки можна побудувати не тільки завдяки сильному коханню, також важливі риси характеру, які об’єднують подружню пару і є запорукою міцного шлюбу. Джерело

Вчені опитали 290 сімейних пар, які щасливі у шлюбі довгі роки і зробили певні висновки. Які ж риси характеру повинні бути у чоловіка і дружини, щоб їхній шлюб був міцним?

  • Загальні погляди

“Дивитися в одному напрямку” — так простіше можна охарактеризувати цю рису.

Дійсно, коли у подружжя однакові цінності, спільні погляди на навколишній світ, схожі цілі і плани на життя, то такі пари розлучаються набагато рідше.

Щоб постійно підтримувати інтерес один до одного, потрібно більше спілкуватися, цікавитися життям свого партнера і не замикатися на дітях або побутових питаннях.

  • Відкритість

Психологи вважають цю якість неймовірно важливою для подружжя, тому що люди, які нічого не приховують, завжди відкриті до конструктивного діалогу та можуть побудувати міцні здорові відносини.

Читайте також: Як через соціальні мережі зрозуміти, що у людини низька самооцінка

  • Схожість характерів

Це, мабуть, найголовніша якість, завдяки якій пара може прожити довге щасливе життя разом. Всупереч поширеній “протилежності притягуються”, пара повинна мати схожі інтереси і риси характеру.

Якщо ви товариські, любите гостей, веселі і галасливі компанії, то чоловіка треба шукати такого ж, адже з замкнутим інтровертом вам буде морально важко.

Враховуйте спільність характерів, вибираючи собі супутника життя, бо з цією людиною вам належить бути в найрізноманітніших ситуаціях і часто розуміння і вміння приміряти на себе якусь ситуацію, допомагає легше переживати складні моменти.

Related Post