fbpx
Breaking News
Вона росла слухняною. У школі відмінницею була, ніколи не ходила по дискотеках. Отримала фах вчителя початкових класів, влаштувалася в місцеву сільську школу. Діти її обожнювали. Та раптом, в сорок років усвідомила, що все – життя проходить, і треба хоча б для себе дитину наpoдити
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
поради
Психотерапевт виділила 5 причин, з яких розлучаються пари

У всіх стосунках для пари суперечки – звичне явище. Але як дізнатись, ваші аргументи здорові чи все ж означають погані стосунки?

Маючи набагато більше негативних взаємодій, ніж позитивних, ймовірно, ви ставите під сумнів свої стосунки. Джерело

Якщо ви вже починаєте замислюватися про майбутнє вашого шлюбу, є кілька способів визначити, чи дійсно є підстави для хвилювань. Психотерапевт Марні Фурман виділила п’ять ключових ознак розлучення:

1. Ви обоє розмовляєте, але не спілкуєтесь

Стосунки – це також партнерство, коли обидві сторони заслуговують на те, щоб їх вислухали. Однак, якщо ви постійно виступаєте в якості слухача, поки ваш партнер говорить, тоді настав час висловитись.

Те саме стосується і вашого партнера. Найголовніше – щире бажання вислухати скарги або турботи свого партнера. Будьте відвертими.

Якщо будь-хто з вас не бажає слухати чи йти на компроміс, то це явна ознака того, що ваш шлюб може розпастися.

2. Ви більше не поважаєте думки та ідеї один одного

Спілкування відіграє вкрай важливу роль у підтримці здорових відносин. Вам слід сміливо говорити з партнером майже про все, і навпаки.

Якщо ваш партнер не бажає поважати вашу думку та ідеї щодо важливих питань, то ваш шлюб переживає проблеми.

Ядро хороших моделей спілкування, що сприяють близькості між парами, являє собою безпечне та відкрите обговорення думок та емоцій, а не задушення ідей.

Читайте також: Нaйпoшиpeніші oсінні xвopoби: як нe зaxвopiти тa чим їx лiкyвaти

3. Ви проводите менше часу один з одним

Пройшли ті дні, коли ви обоє насолоджувалися кожним шматочком часу, який ви провели разом. Тепер вам здається, що щось змінилося, і ви відчуваєте себе пригніченим.

Що ще тривожніше – вам більше подобається бути зі своїми друзями, ніж бути з партнером. Це може випливати з різних факторів, але це явна ознака того, що щось пішло не так.

4. У вас виникають сумніви щодо того, що ви одружилися з “правильною” людиною

Ви сумніваєтесь у своїх почуттях? Вас часто турбує думка, що ви помилилися, погодившись провести решту життя з цією людиною?

Якщо це так, напевно час переосмислити ваші стосунки. Якщо певні риси особистості вашого партнера, які ви колись обожнювали, зараз змушують вас шаленіти, ваш шлюб знаходиться в зоні ризику.

5. Ніхто з вас не готовий докладати додаткових зусиль, щоб ваш шлюб працював

Як говорить народна приказка, “для танго потрібні двоє”. Подружжя має докладати рівних зусиль для того, щоб стосунки працювали.

Якщо ви помітили деякі з цих попереджувальних знаків у власних стосунках, настав час ризикнути і щиро обговорити свої страхи з партнером.

Related Post