fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Рада прийняла закон для підвищення “мінімалки” до 3200 гривень

Документ змінює кілька законодавчих актів і визначає порядок встановлення мінімальної зарплати і посадових окладів.

Верховна Рада України прийняла законопроект №5130 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”. Цей документ дозволяє уряду підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну зарплату в Україні до 3200 грн.

“За” законопроект проголосували 227 народних депутатів з 226 мінімально необхідних. Законопроект був прийнятий за основу і в цілому.

Як наголошується в пояснювальній записці, документ вносить зміни до законодавчих актів в частині приведення поняття мінімальної заробітної плати, умов її визначення та порядку встановлення у відповідність з європейськими стандартами і світовою практикою, а також передбачає новий порядок формування тарифної сітки оплати праці.

Зокрема, в бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка удет встановлюватися Кабінетом міністрів, в небюджетній – підприємства будуть визначати тарифні ставки самостійно в колективних договорах.

Крім того, документом парламент визначив порядок виплати стипендій студентам, а також встановив максимальну пенсію на рівні 10 700 грн.

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 року мінімальна зарплата в Україні була підвищена до 1600 грн.

Як раніше зазначали експерти, підвищення “мінімалки” автоматично збільшить в 2017 році не тільки витрати підприємств на оплату праці, а й суму єдиного соціального внеску (ЄСВ), а також розмір єдиного податку, прив’язаного до мінзарплати.

В той же час Міжнародний валютний фонд (МВФ) не виступає проти підвищення мінімальної заробітної плати з 2017 року до 3200 гривень, яке закладено в проект державного бюджету на 2017 рік.

Прийняти держбюджет на 2017 рік у другому читанні Рада може вже на цьому тижні в четвер.

Читайте також: ЄВРОПА ЗАБОРОНИЛА КУРЯТИНУ З УКРАЇНИ

Джерело.

Related Post