fbpx
поради
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.

Відповідні кошти для видалення кулькової ручки і навіть фломастера з шпалер – це:

марганцівка;

оцет;

щавельна кислота;

лимонна кислота;

кухонна сіль;

соляна кислота;

засоби для миття посуду;

перекис водню;

куряче яйце;

меламинова губка;

Спосіб 1 Розведіть марганцівку в 7% -ному оцті до насиченого фіолетового кольору. Нанесіть суміш на вату.

Обробіть забруднене місце. Розводи видаліть перекисом водню. Важливо! Якщо не дуже зручно обробляти пляму ватним диском, візьміть звичайний пензлик для малювання. Наносьте засіб для чищення, пересуваючись від контурів до центру. (За матеріалами)

Спосіб 2 Візьміть 10г щавлевої кислоти, 10г лимонної кислоти, 100 мл води. Розведіть обидві кислоти у воді.

Нанесіть розчин на губку. Протріть пляму.

Спосіб 3 Відміряйте 1 ч. ложку солі, 1 ст. ложку соляної кислоти, 200 мл води. Змішайте інгредієнти.

Візьміть пензлик для малювання. Нанесіть розчин на стіну. Дочекайтеся, поки пляма розчиниться. Протріть злегка вологою м’якою ганчіркою.

Читайте також: ДОМАШНІЙ КРЕМ РАФАЕЛЛО – ЦЕ ТАКА БОЖЕСТВЕННА СМАКОТА! ГОТУВАТИ ТАКИЙ КРЕМ ПРОСТО, ВСЬОГО 4 ІНГРЕДІЄНТИ, АЛЕ ВАЖЛИВО, ЩОБ БУЛИ ВИКОРИСТАНІ ЯКІСНІ ПРОДУКТИ. ІДЕАЛЬНО ПАСУЄ ДО СВІЖОГО БІЛОГО ХЛІБУ, ГАРЯЧОЇ КАВИ АБО ЧАЮ.

Спосіб 4 Візьміть 10 г або 2 ч. ложки миючого засобу і 100 мл води. Змішайте компоненти. Змочіть розчином губку. Обробіть сліди до повного видалення ручки з шпалер.

Спосіб 5 Зваріть яйце “круто”. Очистіть від шкаралупи. Розріжте на дві половини. Прикладіть до візерунків на стінах. Дочекайтеся, поки яйце вбере в себе фарбу. Протріть поверхню злегка вологою чистою ганчіркою.

Спосіб 6 Візьміть нову чисту меламиновую губку. Обробіть акуратно сліди від пасти з ручки на шпалерах.

Важливо! Такий варіант очищення підійде виключно для свіжих візерунків на шпалерах.

Спосіб 7 Розріжте 1 лимон навпіл. Видавіть на вату або ватний диск сік з однієї половинки. Обробіть слід від пасти. Якщо виявилося недостатньо, повторіть процедуру з другою половинкою лимона.

Спосіб 8 Змішайте 20 мл білизни і 100 мл теплої води. Візьміть губку. Змочіть в розчині. Нанесіть на чорнило на стінах. Важливо! Врахуйте, такий варіант категорично не підходить для кольорових шпалер і з малюнком.

Спосіб 9 Візьміть засіб для зняття лаку без ацетону. Нанесіть розчинник на ватний диск. Протріть чорнильні сліди. Важливо! Розчинники підходять для свіжих чорнильних плям. Цей варіант відтирання допоможе вам швидко впоратися не тільки з малюнками від кулькової ручки, а й для видалення фломастера і маркера.

Спосіб 10 Купіть спеціальний засіб для видалення чорнильних плям “ARENAS exet 2”. Обробіть їм візерунок на стіні. Залиште на 10 хвилин. Протріть сухою ганчіркою.

Related Post

facebook