fbpx
Здоров'я
10 вагомих причин відмовитися від гель-лаку. Розповімо про те, чим небезпечний гель-лак, а ви вже вирішуйте самі. 

 

Розповімо про те, чим небезпечний гель-лак та як вберегти себе від шкідливого впливу.

 

Гель-лак може викликати важкі хвороби.

Сам гель-лак небезпеки в собі не несе. З ним нігті стають красивими, міцними і добре ростуть. Шкідлива УФ-лампа. Випромінювання від неї невелике, але має накопичувальний ефект. Шкіра на пальцях буде швидше старіти і є ризик захворювання на pak. Тому і радять робити покриття гель-лаком з перервою мінімум 2 тижні.

 

Грибок

Завжди є ризик підхопити грибкову інфекцію. Ми не сумніваємося, що твій майстер дуже порядна людина. Але стеж за тим, щоб в дезінфектор ставили не тільки прилади для обрізного манікюру, але і всі щіточки. Особливо важливо, щоб щітки для педикюру використовувалися одноразові. А також стеж, щоб їх протирали антисептиком.

 

Ослаблення нігтів

Також стеж за тим, щоб лак знімали без тиску на нігтьову пластину і не дуже сильно спилювали. Інакше через рік нігті будуть відшаровуватися і хворіти. Чергуй зняття спеціальним розчином і машинкою. Адже ацетон висушує кератин, а сухий кератин лущиться, стає крихким. В кінцевому підсумку ніготь ламається.

 

Плями

Якщо майстер економить на базовому покритті, з часом на нігтьовій пластини з’являться пігментні плями. Основа створена не тільки щоб вирівняти ніготь і продовжити життя лакового покриття, але і для того, щоб уберегти нігтьову пластину. Ідеальний варіант – подвійна база. Наполягай на цьому.

 

Огрубіння  нігтів

Ще одна біда, з якою можна зіткнутися, –  огрубіння нігтів. Якщо перетримувати засіб для зняття лаку, то він не просто з часом зруйнує кератин в нігтях, але і зробить їх грубими і пористими. Зазвичай накладки з рідиною для зняття лаку тримають 10 хвилин. Але якщо манікюрниця пішла попити кави, а ти сидиш вже 20 хвилин з цими прищіпками, то майстра краще змінити.

 

Алергія

Є невеликий відсоток жінок, у яких з часом проявляється алергія на акрил, лак або інші засоби. Як тільки бачиш якесь почервоніння або іншу реакцію організму на певний засіб або марку лаку, негайно повідом про це свого майстра.

 

«Токсичне тріо»

Деякі дешеві марки гель-лаків містять в собі дуже небезпечні речовини. Тому поцікався у манікюрниці або прочитай сама на баночці, чи містить лак такі компоненти, як дибутилфталат, толуол або формальдегід. Або просто запитай про «токсичне тріо» – професіонали своєї справи знають, про що йдеться. Ці хімічні речовини можуть викликати астму, різні дефекти і навіть pak, тому краще не зв’язуватися з ними.

 

Частий манікюр

Дуже часто жінки забувають давати своїм нігтям перепочинок. Не можна робити покриття гель-лаком одне за іншим. Давай своїм нігтям відпочити хоча б місяць раз на півроку. Так вони зможуть відновитися і не будуть занадто сильно виснажуватися.

 

Приховані інфекції

Цей пункт випливає з попереднього. За яскравим шаром лаку можна не розгледіти інфекції та дефекти вчасно. Також зауважимо, що, якщо ти вдарила ніготь, на ньому з’явилися плями або є ранка / тріщина, не роби покриття. Так ти тільки погіршиш ситуацію. Дочекайся, поки нігті прийдуть в норму.

 

Вартість

Серйозно стався до вибору майстра. І враховуй той факт, що хороший манікюр не може бути дешевим, оскільки якісні інструменти і засоби коштують дорого. Та й хороша манікюрниця, яка шанобливо ставиться до себе і клієнтів, яка може намалювати будь-яку лінію і зміцнити твої нігті, а не зруйнувати їх, не може низько оцінювати свій талант.

Читайте також: НЕ РОБІТЬ ЦІ 10 РЕЧЕЙ ВДОМА, ЩО Б ПРОСТІР ОСЕЛІ ЛИШАВСЯ БЛАГОТВОРНИМ І ЧИСТИМ!

Джерело