fbpx

11 речей, які варто і не варто робити під час Молодика, який відбудеться 20.02.2023 року. Цей подарунок Всесвіту – безцінний!

11 речей, які варто і не варто робити під час Молодика, який відбудеться вже завтра, 20.02.2023 року. Цей подарунок Всесвіту – безцінний!

Кожного місяця Всесвіт дарує нам маленький подарунок, такий маленький, що про нього легко забути. (Дехто навіть може назвати цей подарунок “Невловимим”, оскільки він здебільшого невидимий із Землі протягом кількох годин.) Цей чудовий подарунок, звичайно, молодий місяць, і це відбувається кожні 28 днів на 30 днів.

З точки зору астрології, молодий місяць є однією з багатьох фаз місяця, зокрема, коли місяць і сонце вирівнюються. Сонце світить за місяцем, а ми його не бачимо. Молодий місяць знаменує початок нового місячного циклу і часто приносить із собою ряд нових починань. Таким чином, молодик є особливо ідеальним часом для саморефлексії, корекції курсу та постановки цілей.

Досить цікаво, що більшість людей підсвідомо слідують цій енергії, прагнучи формувати нові звички, починати нові проєкти та ініціювати життєві зміни приблизно в той самий час, що й молодий місяць. Але ще краще те, що свідоме відчуття свіжої енергії молодика може дозволити вам ще більше просунути ці переходи.

Отже, ось сім речей, які варто спробувати (і чотири речі, яких не варто намагатися) під час молодика. Вважайте це путівником по Новим місяцям у всій їх енергетичній красі – ресурс, який ви можете використовувати кожні 28-30 днів.

Ритуали і що можна спробувати зробити під час молодика

1. Визначте дійсний намір

Щомісяця Місяць дає нам додатковий заряд енергії для формування наших намірів. Чому б не зробити це, зосередившись на одному чи двох намірах, якими ви особливо захоплені?

Знайдіть час, щоб написати наміри, які будуть чіткими, лаконічними та максимально конкретними. Наприклад: “Отримати нову роботу, яка приносить мені задоволення, з вищою зарплатою, ніж та, яку я маю зараз.”

Або: “Скласти іспит з моєї наступної спроби”. Ці наміри чіткі. Вони не тільки повідомлять всесвіту про ваші прагнення, але й зосередять вас на тому, що ви дійсно шукаєте.

2. Запаліть свічку

Або внесіть світло у своє життя іншим способом. Запалення свічки в найтемнішу ніч місяця означає наше бажання принести трохи більше світла в наше життя. Попросіть Всесвіт освітлити вам шлях під час цього молодика та всіх наступних.

Ви також можете продовжити цей ритуал, зарядивши свічкою інший намір, який ви хочете проявити протягом цього місячного циклу. Просто потримайте свічку, викличте почуття вдячності та любові та попросіть Всесвіт про те, що ви хочете. Запаліть свічку і дайте їй догоріти.

3. Почніть щось нове

Молодий місяць є найбільш родючим днем ​​місячного циклу кожного місяця. Якщо колись і був ідеальний час, щоб почати щось нове, то це точно молодий місяць!

Розпочніть новий проєкт. Змініть роботу. Запросіть когось на побачення. Почніть все, що вас хвилює. Це ідеальний час, щоб почати все заново.

4. Сходіть на перше побачення

Якщо говорити про початок чогось нового, то перше побачення — чудове заняття на молодика. Всесвіт переповнений енергією та можливостями, тому зараз ідеальний час, щоб посіяти насіння нових стосунків.

5. Складіть список

Пам’ятаєте ті наміри, про які ми говорили раніше? Що ж, якщо ви хочете примножити їх вплив, складіть вичерпний список усіх деталей, які б ви хотіли, щоб Всесвіт врахував, коли приносить вам бажання вашого серця.

Припустимо, ваш намір був знайти нову роботу. Де буде ваш офіс? Який ваш час роботи? Над якими типами проєктів ви працюватимете? Те саме стосується кохання. Яких стосунків ти хочеш? Що ви робите зі своїм партнером для розваги?

Зробіть це якомога детальніше. Ідея полягає в тому, щоб у вашому розумі створити картину того, як буде виглядати ця нова ситуація, коли ви туди потрапите, щоб ви могли зосередитися на тому, що для вас дійсно важливо.

6. Створіть маленький сакральний простір

Молодий місяць – оптимальний час для створення священного простору у вашому домі для створення власної магії. Очистіть енергію того місця, де ви будете медитувати, будувати свої наміри та думати. Приберіть сміття зі світу і тримайте його подалі.

З часом, коли ви ступите в цей простір, ваше тіло та розум зрозуміють, що настав час зробити трохи магії. Після встановлення тримайте його в чистоті й порядку, щоб уникнути сильних вібрацій.

7. Створіть власний ритуал

Виконання власного ритуалу — це просто створення набору практик, які ви зобов’язуєтеся виконувати кожного молодика. Це може бути так само просто, як медитація, уроки йоги або написання списку. Або це може бути таким складним, як створення простору, розміщення ваших кристалів на вулиці, щоб зарядити їх, прийняття очищувальної ванни або прибирання усієї квартири.

У будь-якому випадку переконайтеся, що ваш ритуал також містить час для роздумів і посадки деяких намірів. Роблячи невеликі перерви, ви можете уникнути занадто далекого шляху, який не відповідає вашому серцю. Використовуйте молодий місяць як нагадування, щоб зупинитися, отримати доступ і рухатися вперед до своєї мрії.

Чого слід уникати під час молодика

1. Залишити щось близьке серцю

Молодий місяць також означає створення. Звичайно, інколи доводиться відмовлятися від звичок, людей і ситуацій, які вас більше не влаштовують. Однак рішення відмовитися від усього, що вам дійсно важливо, в молодик може бути марною тратою сил. Спрямуйте свою енергію на початок чогось, а не на зупинку (використовуйте для цього повний місяць).

2. Уникайте нових людей

Відомо, що молодий місяць залучає людей у ​​наше життя. Часто ці новачки приносять нам уроки, яких жадає наша душа.

Не пропустіть їх. Зустрічаючи людину, яка не відповідає вашому звичайному типу під час молодика, будьте відкритими та цікавими. Спробуйте щось про них дізнатися. Ви ніколи не знаєте, які радості чи ідеї вони можуть принести вам.

3. Відхиляйте несподівані запрошення

Говорячи про знайомство з новими людьми, молодий місяць — ідеальний час, щоб вийти з дому. Оскільки молодий місяць чудово підходить для знайомства з новими людьми, подумайте про те, щоб сказати “так” будь-якому (і всім!) випадковим запрошенням, які надходять до вас.

4. Проводьте час з енергетичними вампірами

Це велике “ні”, але цього не завжди можна уникнути. Але оскільки енергія молодого місяця така неймовірно особлива, уникайте будь-якого виснаження енергії і робіть це без поблажок. Якщо ви хочете отримати всю позитивну та творчу енергію, що тече навколо вас; нічим не потрібно жертвувати.

Простіше кажучи, не дозволяйте іншим забирати вашу енергію.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page