12 фактів, які треба знати про збільшення губ

Все, про що варто подумати перед походом до косметолога.

1. В губи не закачують cилiкoн і бoтoкc

Якщо точніше, не вкачують бoтoкс. У цієї речовини інші цілі: воно служить для заморозки м’язових волокон.

А силікон в губах можливий, але його практично не використовують, тому що ефект від cилiкoнoвих або жирових наповнювачів і iмплaнтiв важко передбачити. Можуть виникнути деформації, наприклад.

Читайте також: ЧИ МОЖНА ЇСТИ ОДНУ І ТУ Ж ЇЖУ КОЖЕН ДЕНЬ

Зараз для збільшення губ використовують філери на основі гіалуронової кислоти.
Оскільки гіалуронова кислота є в тілі людини, то це досить безпечний матеріал: на такі філери рідко виникають алергічні реакції, його легко дозувати і досить просто видаляти.

Кожен з філерів має свої особливості застосування. Вибір кошти краще обговорити з лікарем.

2. Ефект від гiaлуypoнової кислоти тимчасовий

Гіалуронова кислота poзcмоктується, тому ефект від збільшення губ триває від декількох місяців до півроку. Це залежить і від типу філлера, і від індивідуальних особливостей.

3. Чоловікам теж можна

Філлери не тільки роблять губи пухкими і чуттєвими. Вони допомагають коригувати форму і усувати диспропорції. Та й хто сказав, що чоловікам не хочеться обзавестися пухкими губами?

4. Це будуть все ще ваші губи

Не варто очікувати, що філери зроблять губи як у улюбленої зірки. Так, за допомогою гіалуронової кислоти можна підкоригувати обсяг і форму, але не більше того. І хоча ефект буде помітний відразу, не варто очікувати, що вас не впізнають друзі.

5. Це майже не боляче, але відчутно

Перед уколом лікар завдає знеболюючий засіб на губи і шкіру навколо них. Залежно від індивідуальних особливостей змінюється чутливість: хтось відчуває тільки легке поколювання, кому-то неприємно. Після уколу для зменшення набряку накладають лід, він же допомагає позбутися і від неприємних відчуттів.

Кілька днів після уколу чутливість губ може бути знижена.

6. До процедури треба готуватися

Це не таке невинне втручання, як здається. Перед процедурою не можна приймати ліки, які впливають на згортання або розріджують кров (в тому числі вітаміни і вітамін Е), вживати алкоголь, курити.

7. Є протипоказання

Наповнити губи філлерамі не можна, якщо у вас дiaбет , ayтоімyнні зaxвopювaння, проблеми зі згортанням кpoві або зaгocтpeння гepпесу.

8. Є побічні ефекти

Така iн’єкція – хipypгічне втручання, яке може відгукнутися небажаними наслідками. Після уколу обов’язково буде набряк, але він пройде через кілька днів. Інші неприємності:

  • Синці
  • Шишки
  • Деформація губ
  • Почервоніння
  • Інфекція, що потрапила в місце уколу
  • Алергія

9. Захоплюватися небезпечно

Шкода, що ніхто не веде статистику дівчат, які підсіли на збільшення губ.

Втім, у кого є Instagram, той не потребує статистикою. Чи то через те, що філери треба постійно оновлювати, то чи через те, що краще – ворог хорошого, але переборщити з губами дуже навіть можна.

Захоплюватися збільшенням губ небезпечно.

Про всяк випадок: якщо зберетеся до косметолога, починайте з мінімуму. Якщо захочеться ще, сходіть ще. Але краще подумайте пару зайвих тижнів, чи точно вам це треба.

І вже тим більше не намагайтеся з першої процедури збільшити губи в кілька разів, не розтягуйте тканини.

Читайте також: ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА ЇСТИ, ЯКЩО БОЛИТЬ ЖИВІТ

10. Якщо не сподобається, можна повернути назад

Якщо ви використовуєте філлер з гіалуронової кислоти і вирішили, що вам не подобається новий вид губ, то косметолог може це виправити. Гіалуронова кислота розщеплюється спеціальним ферментом. І якщо зробити з ним укол, то губи «здуються» швидше, ніж за півроку: майже відразу після введення препарату.

11. Це не так уже й дешево

Вартість однієї процедури змінюється в залежності від клініки, філлера і обсягу матеріалу. Орієнтуватися треба на суми від 500 до 2 000 доларів.

12. Уколи повинен робити лікар

Тому не соромтеся запитувати ліцензію клініки і документи про професійну освіту доктора. І не збільшуйте губи просто в салонах краси, довірившись рукам неспеціалістів, адже ви ризикуєте своїм обличчям.

Джерело.