fbpx

20 березня о 22:24 могутня зірка перетне екватор. Незвичайне явище одним зіпсує життя, а інших порадує: кому негатив, а кому позитив – залежить від нас самих!

20 березня о 22:24 могутня зірка перетне екватор. Незвичайне явище одним зіпсує життя, а інших порадує: кому негатив, а кому позитив – залежить від нас самих!

20 березня о 22:24 найважливіша зірка нашої планетної системи перетне небесний екватор. Дізнайтеся, як це вплине на ваше життя.

20 березня о 22.24 відбудеться незвичайна подія в космосі. Важливо, що це буває лише раз на рік, і ці зміни на небі не байдужі для нашого благополуччя.

20 березня о 22:24: що буде?

Астрологи і астрономи повністю згодні. 20 березня 2023 року рівно о 22:24 найважливіша зірка нашого сузір’я перетне екватор Землі. Говорячи більш науково: сонце під час своєї видимої подорожі по небу перетне небесний екватор. Відтепер сонячні промені будуть падати на північну півкулю Землі.

Щоправда, між 19 і 21 березня відбудеться весняне рівнодення (інакше березневе рівнодення), тобто сонячні промені падатимуть на Землю під прямим кутом, але кульмінаційний момент відбудеться 20 березня о 22 годині: 24. Відтоді північний полюс Землі буде вказувати на Сонце. Це весняне сонцестояння для нас не маловажне.

20 березня о 22:24: як це вплине на наше життя?

Всі зміни і космічні коливання реально впливають не тільки на наше самопочуття, але і на долю. Це пояснюється тим, що кожне коливання або зміна напрямку потоку енергії має серйозні наслідки. У цьому випадку це не інакше. 20 березня о 22:24 Земля перетне точку своєї орбіти, а значить, зміниться рівень астральної енергії. Тому в період з 19 по 21 березня на вас чекають:

– Виняткова невдача

– Неймовірне щастя

– Потік любові і гарячих моментів у стосунках

– Апатія і холодність

– Процвітання у фінансових справах

– Велика втрата готівки

– Перепади настрою

– Відчуття внутрішньої порожнечі та розчарування

– Серйозна криза стосунків або невдача в сердечних справах

– Великий оптимізм і надія на краще завтра

– Прилив енергії

Зазначені крайнощі не випадкові. Коливання енергії непередбачувані, і залежно від інтенсивності випромінювання будуть інші наслідки. Крім того, велике значення має рівень нашої одиниці енергії.

Якщо збігається, то сила є накопичувальною і нам прихильна удача. В іншому випадку ми не можемо розраховувати на позитивне вирішення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page