fbpx

3 кімнатні рослини, які приносять удачу. Добре мати їх у 2023 році як успішний рік!

Рослини – це набагато більше, ніж просто елемент декору. Деякі сорти мають очищаючі властивості, тоді як інші ретельно вибираються, щоб поширювати позитивні емоції та залучати удачу в будинок. Відкрийте для себе ті, які ви повинні мати вдома відповідно до фен-шуй!

У будинку кімнатні рослини приносять багато користі. Окрім того, що вони прикрашають приміщення, вони очищають повітря та впливають на ваше самопочуття. Однак мало хто з господарів знає, наскільки ці рослини важливі в побуті. Розмістивши їх у стратегічному кутку свого інтер’єру, вони могли дозволити певній енергії циркулювати.

Які рослини обов’язково повинні бути вдома у 2023 році?

Вибір кімнатної рослини залежить, перш за все, від індивідуальних уподобань, а також від властивостей, які її характеризують. Тож якщо ви вирішите озеленити свій дім. Наступні штами принесуть вам удачу та позитивну енергію.

Бамбук, рослина з багатьма енергетиками

Деякі зелені рослини є справжніми талісманами. Хоча вони не можуть усунути всі ваші проблеми, вони здатні приносити вам додаткову порцію мотивації щодня. Це випадок Бамбука.

Ця рослина з довгими стеблами ідеально підійде у вашому інтер’єрі, будь то куток вітальні, спальні чи ванної кімнати. Щоб скористатися перевагами його різноманітних енергій, слід звернути особливу увагу на кількість стебел, які його складають.

Відповідно до принципів фен-шуй, мистецтва, яке сприяє гармонії між людиною та її оточенням, бамбук може привернути удачу в кількох сферах. Це ще й справжній розсіювач щастя в домі! Щоб принести вам процвітання і удачу, остання повинна містити більше 8 стебел.

Крім того, ця рослина не дуже вимоглива, її легко вирощувати та доглядати. Слід також зазначити, що він не любить прямого впливу світла і потребує лише одного поливу на тиждень.

Нефритове дерево або рослина удачі

Протягом кількох десятиліть нефритове дерево асоціюється з багатством. На додаток до своїх очисних властивостей, цей сукулентний кущ із закругленими краями сприяє достатку та кар’єрному розвитку. Це ідеальний подарунок на новосілля чи весілля.

Його зелене листя також символізує ріст і оновлення; їх форми вказують на дрібні монети, що, можливо, пов’язано з матеріальним добробутом. Крім того, цю рослину, що родом з Південної Африки, легко доглядати. Однак потрібно стежити, щоб вода не накопичувалася в блюдце і помістити в приміщення з температурою 21°С, а взимку 12-13°С.

За деякими повір’ями, бажано купувати нефритове дерево самостійно, щоб уникнути фінансових проблем. Фен-шуй рекомендує встановлювати цю популярну рослину в південно-східному кутку будинку.

Пахіра, грошове дерево або рослина щастя

Ще одна рослина, яку ви обов’язково повинні мати у своєму домі, – це грошове дерево, яке також називають “Pachira aquatica”. Ця рослина, що походить із тропічних регіонів Центральної та Південної Америки, справді притягує позитивну енергію та поширює хороші вібрації всередині будинку.

Пахіра, що характеризується елегантним стовбуром із стеблами, що переплітаються, і листям у формі парасольки, стане тим деревом, яке приховує багато скарбів.

Відповідно до фен-шуй, головне стебло цієї рослини вбирає енергію щастя і удачі і зберігає їх у собі. Коли в один горщик поміщено кілька Пахір, їхні ефекти також можуть бути примножені. Наприклад, п’ять стовбурів можна сплести, щоб отримати користь від позитивних вібрацій, які вони випромінюють.

Ще одна перевага: це грошове дерево не вимагає особливого догляду, оскільки воно зберігає достатньо води у своєму стовбурі.

Як ви вже зрозуміли, три згадані вище рослини здатні привернути достаток і процвітання в 2023 році. Однак фен-шуй рекомендує розміщувати їх у місцях, де енергія може легко циркулювати, зокрема: біля дивана, з вікна або головного входу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page