fbpx
поради
Три супер-продукти від осінньої втоми, які подарують нам життєву енергію і гарний настрій! Необхідні і доступні кожному

Отже, окрім улюбленої, але не завжди корисної кави, нам завжди стануть восени у пригоді і збагатять вітамінами такі чудо-продукти, як:

Ківі.

Ківі – це не тільки смачний та корисний фрукт, а і чудовий засіб у боротьбі з втомою! Як відомо, збільшення споживання магнію сприяє бадьорості, і ківі є одним з найдоступніших джерел цього мінералу. Сспоживання всього двох плодів ківі на день може поліпшити настрій і підвищити рівень енергії. Ви можете їсти його цілим, готувати з нього фруктові салати та смузі, ківі спрацює в будь-якому разі!

Зелений чай.

Зловживання кофеїном з кави може призвести до порушень сну та збільшити відчуття втоми. А от у зеленому чаї міститься значно менше кофеїну, ніж у каві. Однак його цілком достатньо для того, щоб зменшити відчуття втоми і посилити концентрацію. А все завдяки амінокислоті, яка називається L-теанін. Зелений чай може допомогти покращити якість сну, що важливо для гарного початку нового дня!

Женьшень.

Корінь женьшеня – це один з найпопулярніших у світі рослинних засобів. Доведено, що женьшень сприяє підвищенню рівня енергії в організмі, ефективно бореться з відчуттям втоми, покращує загальне самопочуття. Як адаптоген, женьшень підтримує і врівноважує гормональний фон, нейромедіатори та інші хімічні речовини, які виробляє ваш організм; допомагає підвищити рівень енергії, коли ви відчуваєте виснаження, а також може допомогти вам заспокоїтися, коли ви відчуваєте напруження.

Будьте гармонійними і здоровими!

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook