fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
поради
6 хитрощів, якими користуються навіть шеф-кухарі. У моєму холодильнику ніколи не смердить!

Перевірені народні засоби для боротьби із неприємним запахом! Спробуйте! Джерело

Якщо чистий холодильник погано пахне, часто причиною цього можуть бути деякі продукти, і просто вимити його недостатньо.

Але існує чимало перевірених народних засобів, які допоможуть вам позбутися неприємного запаху в холодильнику.

1. Активоване вугілля

Залиште в холодильнику тарілочку з подрібненим активованим вугіллям, за ніч воно вбере в себе усі сторонні запахи. Якщо ви прогрієте в духовці цей порошок при 170-180 ° С, то він послужить вам ще раз.

Для профілактики активоване вугілля можна завжди тримати в холодильнику. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої ємності, покласти туди подрібнені таблетки і поставити в дверцята.

Головне – не забувати періодично їх замінювати.

Читайте також: У євреїв є 10 заповідей дружини. Вони були написані ще 400 років тому, але не втратили своєї актуальності і сьогодні! Кажуть, якщо виконувати ці заповіді, буде щасливий і чоловік, і дружина

2.Оцет

Протріть всі стінки і полиці холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту: залишити на полиці стакан з оцтом на кілька годин.

3.Кава

Підсмажте свіжозмелену каву, насипте у відкриту ємність, поставте в морозильній і основній камерах холодильника.

Зверніть увагу: кава має бути гарячою, а холодильник відключений від електроживлення.

4.Сода

Також можна постійно тримати відкриту соду. Добре і мити холодильник содою. Це дуже ефективно.

5.Наповнювач для котів

Котячий наповнювач, сіль і цукор не гірше за інших позбуваються неприємного запаху. Поставте їх в холодильник у відкриту посудину, і вони зроблять свою справу.

6.Лимон

Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Сік з половинки лимона змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині.

Цей спосіб чудово закріпить результат звичайного вологого прибирання.

Related Post