fbpx

6 найнебезпечніших днів березня 2023 року: Сонце і Меркурій знову порушать наші плани, дадуть по самолюбству і почнуть вставляти палиці в колеса

6 найнебезпечніших днів березня 2023 року: Сонце і Меркурій знову порушать наші плани, дадуть по самолюбству і почнуть вставляти палки в колеса

Березень – перший місяць весни, який сам по собі є надзвичайно позитивним періодом. На жаль, не кожен день в цей період буде вдалим. Настав час дізнатися, які найнебезпечніші дні третього місяця 2023 року.

Не налаштовуйтеся на негатив, адже в березні будуть хороші дні, про які ми розповімо в іншій статті. Тільки майте на увазі, що в певні періоди потрібно бути дуже обережним. Якщо ви не захоплюєтеся, у вас набагато більше шансів подолати будь-які труднощі. Просто пам’ятайте про наступні кілька днів і відповідно плануйте свій бізнес.

2 березня – найнебезпечніший день місяця

Спочатку Меркурій увійде в Риби 2 числа, де він пробуде до 18 березня. Меркурій у Рибах завжди погано підходить, оскільки ви втрачаєте всю свою енергію та силу. Уникайте великих витрат 2 березня та в наступні тижні. 2 березня можна сильно нашкодити собі поспішністю, заздрістю і брехнею.

По-друге, в цей день Венера буде в поєднанні з Юпітером. Ці дві планети об’єднують зусилля, щоб зробити наше життя менш передбачуваним. Крім усього іншого, Венера позбавляє нас впевненості в собі, робить нас старими і сварливими.

На довершення всього, є друге з’єднання, між Меркурієм і Сатурном. Це небезпечний аспект фінансового світу. Ці планети позбавляють нас нашої творчої енергії, руйнують наші мрії та змушують шукати гірше в людях і подіях навколо нас.

15 березня – з’єднання Сонця і Нептуна

Ще одне з’єднання, цього разу за участю Сонця. Це буде дуже непередбачуваний і емоційний день, коли ми будемо оточені ілюзіями. Люди втрачають співчуття і перестають слідувати своїй думці. Будьте обережні, адже 15 березня до вас можуть повернутися старі шкідливі звички. Спробуйте протистояти тязі, яка послаблює і руйнує ваше здоров’я, позбавляє удачі.

17 березня – з’єднання Сонця і Меркурія

Цей місяць дуже багатий на сполучення, і він не буде останнім. Сонце і Меркурій знову порушують наші плани, б’ють по самолюбству і починають вставляти палки в колеса. Остерігайтеся щоденних скандалів і чуток. Не довіряйте нікому, крім себе, і не впадайте у відчай, коли щось йде не так. На наступний день ситуація відновлюється і все нормалізується.

25 березня – Марс входить у Рак

25 березня – небезпечний день, тому що Марс практично повністю позбавляє вас сил під впливом стихії Води, яку представляє Рак. У цьому знаку він пробуде до 19 травня, але найнебезпечніший період – перший день і перший тиждень у Раку. 25 березня більшість людей відчують, що їхні сили згасають. Це, з одного боку, добре, тому що конфлікти тимчасово усуваються, а з іншого – продуктивність теж.

28 березня – з’єднання Меркурія і Юпітера

У цей день ми можемо втратити почуття міри. Люди будуть більш агресивними, менш поблажливими. Образи триватимуть. 28 березня астрологи радять не вирушати у далекі подорожі. Якщо вам доведеться багато часу проводити за кермом, намагайтеся дотримуватися правил дорожнього руху.

30 березня – з’єднання Венери і Урана

Цей день стане днем ​​значних потрясінь і перетворень у нашому житті, які ми не можемо контролювати. Венера позбавляє нас волі та сили протистояти цим спонтанним змінам, що може спричинити ще більше проблем. Ці планети викривають нашу пильність і роблять нас необережними. Будьте гранично обережні, коли на шляху вас чекають дилеми.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page