fbpx
поради
6 предметів, від яких потрібно позбутися до 1 травня 2020 року, щоб завжди у житті були успіх та благополуччя

Не щастить у житті? Не впадай у паніку. Травень 2020 року стане для нас місяцем духовного зростання. Цілком можливо, що вашому будтнку, можуть бути винні предмети, які приносять в будинок нещастя.

Якщо вчасно не позбутися старих речей, поганих думок і негативної енергетики, на успіх і благополуччя можна не розраховувати. Ще є час на «генеральне прибирання». Варто позбутися енергетичного сміття і зустріти 1 травня з чистою душею.

1. Старі коробки і паперове сміття

Йдеться про непотрібних газетах, старих календарях, документах, журналах, картонних коробках від техніки і взуття. Всі ці речі – вампіри , які не тільки збирають пил, але і вбирають в себе негатив.

Начіться вчасно, позбавлятися від паперового сміття хоча б раз на півроку. Не забудьте про і чеках: в іншому випадку можуть початися фінансові проблеми в сім’ї.

2. Будь-яка «прострочення»

Починається новий місяць, а будь-який місяць біоенергетики рекомендують зустрічати в оновленій, свіжої, позитивній обстановці. Тому вони радять позбутися від усього, що зіпсовано і лежить таких речей.

До цього відноситься не тільки їжа, але й ліки, косметика, побутова хімія. Після закінчення терміну придатності ці речі не просто втрачають свою значимість, а й стають шкідливими для здоров’я.

3. Зламана техніка і розбитий посуд

Якщо вічно немає часу на лагодження, то навіщо зберігати зламаний телевізор або пральну машинку? Це відноситься і до посуду. Дрібні відколи, тріщини на посуді говорять тільки про одне – прийшов час купити нову.

4. Непотрібний «дарований кінь»

Коли вас запитують, що подарувати, будьте гранично чесні, інакше будинок може заповнитися непотрібними речами, викинути які не дозволить почуття провини. Заспокоїти совість можна, передарувавши ці подарунки людям, яким вони дійсно потрібні.

Перед 1 травня експерти радять віддати непотрібні речі, залишивши собі тільки те, що дійсно необхідно і приносить радість. Колекції фарфорових статуеток, шкатулок, скарбничок та інших дрібниць найчастіше просто засмічують простір.

У вашому домі має бути те, що поєднується з його загальним стилем, і те, що подобається вам. Решта бажано роздати, зробивши близьким невеликі подарунки.

5. Речі з поганою кармою

Для того, щоб ваше життя було щасливим і протікала в позитивних емоціях, а в справах супроводжувала удача, час від часу потрібно очищати карму будинку. Сюди входять і енергетична чистка, і очищення від негативу, і позбавлення від речей з поганою кармою. Який кармою володіє ваш будинок, так життя і буде проходити в його стінах.

Карма речі безпосередньо пов’язана з подіями, які недавно з нею відбувалися: нещасні випадки, скандали та інші негативні події. Річ вбирає в себе негатив, що, безсумнівно, позначається на житті родини, в якій вона знаходиться, у вигляді неприємностей і сімейних проблем.

Новий місяць – нова сторінка життя. І відкривати її потрібно з добрими думками і хорошим настроєм. Речі, які викликають неприємні спогади, потрібно або викинути, або енергетично очистити.

6. Старі предмети інтер’єру

Йдеться про старовинної, антикварних меблів. Необхідно точно знати, хто був її власником до вас. У разі сумної історії від таких речей рекомендується позбавлятися.

Так, вона може бути цінною з фінансової точки зору, але в енергетичному плані антикваріат з поганою історією таїть в собі великі ризики, аж до повторення більш ранніх негативних подій.

У житті завжди потрібно залишати місце для чогось нового і світлого. Це можна зробити, лише позбувшись від усього старого і негативного.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.