fbpx
Про жінок
6 звичок щасливої ​​жінки: ці звички об’єднують всіх жінок, які живуть в гармонії з собою

Хто така щаслива жінка? Напевно, у кожного буде різне визначення. Хтось скаже, улюблена, хтось – багата, успішна. Але що щодо внутрішнього стану?

Стану спокою, любові і миру в душі. Розмовляючи з жінками, які надихають оточуючих і живуть в гармонії з собою, можна виявити 6 дій, які вони здійснюють.

Не бояться просити про допомогу. Щаслива жінка не комплексує з приводу того, що вона – жінка, що фізично вона слабше чоловіків. Їй не потрібно доводити собі і світу, що вона може все сама. Їй не потрібно кричати на кожному розі, що вона сильна і незалежна.

Якщо вам потрібна допомога, зверніться за нею – в цьому немає нічого поганого. Допомагайте іншим і приймайте допомогу – це допоможе зберігати енергію.

Бачуть хороше. Щаслива жінка приймає рішення бачити красу навколо себе. Для цього їй не обов’язково жити в Монако. Вона просто концентрується на хорошому, що є в оточуючих людях, в природі, в світі. Вона взяла в звичку говорити «спасибі» і жити в подяки.

Живуть в сьогоденні. Щаслива жінка живе тут і зараз. Вона не бачить сенсу в тому, щоб отруювати своє існування тугою за минулим і переживаннями про майбутнє. Занадто ризиковано витрачати енергію і час на ілюзії, забуваючи про сьогоднішній день.

Як ви можете стати щасливішим прямо сьогодні? Відповідь може бути простим – прогулятися в парку, приготувати улюблене блюдо, провести час з близькими. Пам’ятайте, що найщасливіші моменти – самі буденні і звичні.

Виключають драму. Хоча прийнято вважати, що жінці властиво бути нелогічною і занадто емоційною, щаслива жінка – не драма-Квін. Вона не перебільшує проблеми, не істерить, щоб наповнити своє життя сенсом, що не розносить плітки по офісу або йога-центру.

Насправді, щаслива жінка досить прагматична. Так Так! Це не означає, що вона не може мріяти і бути спонтанною, просто в складні часи вона збирається духом, а не рве на собі волосся. Вона робить вдих-видих і аналізує ситуацію, шукає шляхи вирішення проблем.

Не бояться бути одні. Одні жінки щасливіші в стосунках, інші – легко переносять самотність. Так чи інакше, вони не використовують чоловіка як спосіб заповнити порожнечу в душі і врятуватися від нудьги. Вони не терплять поруч із собою чоловіка, якого не люблять, лише тому, що їм ніяково бути однією.

Якщо у вашому житті немає коханого – не прийшов час. Займіться собою: своєю зовнішністю, своїм внутрішнім станом, вирішите проблеми і дитячі комплекси. Вам навіть шукати нікого не доведеться – принц сам прискаче.

Насолоджуються. Що ви любите? Зробіть список справ і речей, які приносять вам задоволення. Їжа, ігри з дітьми, плавання, улюблений серіал … Робіть це якомога частіше. Балуйте себе. Ходіть на масаж або робіть його собі самостійно, приймайте пінні ванни – насолоджуйтеся собою.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook