fbpx

7 функцій мікрохвильової печі, про які ви не знали: вони полегшують вам життя. Ви будете вражені тим, на що здатний ваш пристрій!

7 функцій мікрохвильової печі, про які ви не знали: вони полегшують вам життя. Ви будете вражені тим, на що здатний ваш пристрій!

Мікрохвильова піч – один з тих приладів, які обов’язково повинні бути на кожній кухні. Коли справа доходить до розморожування їжі або розігріву страв, ми інстинктивно звертаємося саме до нього. Однак мало хто знає, що цей пристрій має й інші дуже практичні та корисні функції.

Було б недостатнім використанням вашої мікрохвильової печі, щоб просто розігріти залишки їжі. У наступних рядках ви будете вражені тим, на що здатний ваш пристрій.

Перегляньте ці функції мікрохвильової печі

Наступні способи використання є доказом того, що ваша мікрохвильова піч, ймовірно, є найбільш універсальним приладом на вашій кухні та використовується не в повну силу.

Використовуйте мікрохвильову піч, щоб спінити молоко

Якщо ви хочете отримати гарну піну для капучіно, вам не обов’язково мати дорогу кавоварку. Потрібно лише перелити молоко (не переборщити, щоб залишилося місце для піни) у скляну ємність з кришкою, потім поставити в мікрохвильовку на 60 секунд, не закриваючи. Вийнявши з мікрохвильової печі, закрийте ємність, а потім енергійно струсіть її приблизно двадцять секунд, і ваш мус буде готовий!

Легко почистити часник за допомогою мікрохвильової печі

Ваша мікрохвильова піч також може допомогти вам не витрачати надто багато часу на очищення зубчиків часнику. Для цього помістіть зубчик часнику в мікрохвильову піч на 15-20 секунд . Ви можете помітити, що після цього шкіра висохне та легше відшаровуватиметься.

Приготування бобових за допомогою мікрохвильовки

Приготування бобових, таких як сочевиця та квасоля, потребує багатогодинного або навіть нічного замочування. Якщо ви не хочете чекати так довго, ваша мікрохвильова піч може прийти вам на допомогу. Для цього помістіть квасолю в миску і залийте водою так, щоб вона була повністю покрита. Додайте в миску трохи харчової соди, а потім поставте в мікрохвильовку на 10 хвилин. Нарешті дайте їй відпочити кілька хвилин.

Підсмажити горіхи в мікрохвильовці

Якщо у вас мало часу, ви можете підсмажити горіхи в мікрохвильовій печі, хоча прийнято це робити в духовці. Для цього розкладіть горіхи на тарілку, поставте її в мікрохвильову піч, а потім нагрійте мікрохвильову піч протягом 2-3 хвилин, поки горіхи не почнуть пахнути.

Продезінфікуйте обробну дошку за допомогою мікрохвильової печі

Обробні дошки є справжнім розсадником бактерій. Однак ви можете продезінфікувати їх за допомогою мікрохвильової печі. Однак не забудьте попередньо вимити її поверхню половинкою лимона. Потім помістіть дошку в мікрохвильову піч на одну хвилину, встановивши її на максимальну потужність. Ваша обробна дошка повинна бути повністю продезінфікована, коли вона вийде з мікрохвильової печі.

Продезінфікуйте губку за допомогою мікрохвильової печі

Ми часто викидаємо наші кухонні губки після кількох використань, але вам більше не доведеться цього робити. Дійсно, ви можете продезінфікувати губку в мікрохвильовій печі, одночасно позбувшись неприємного запаху. Для цього замочіть її в розчині води та білого оцту або лимонного соку. Потім нагрійте губку в мікрохвильовій печі на високій потужності протягом однієї хвилини.

Отримайте більше цитрусового соку за допомогою мікрохвильової печі

Коли ви вичавлюєте цитрусовий фрукт, щоб отримати з нього сік, можливо, ви не зможете витягти його повністю. Однак цього можна досягти, просто нагрівши цитрусові в мікрохвильовій печі приблизно на 30 секунд. Таким чином ви зможете вичавити його до останньої краплі, коли воно вийде з мікрохвильовки.

Тепер, коли ви відкрили всі приховані функції вашої мікрохвильової печі, не соромтеся використовувати їх, щоб полегшити своє життя щодня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page