fbpx

7 речей, які “багаті” ніколи не дозволяють собі – і це те, що відрізняє їх від менш заможних людей

Багато хто дивується, як багатим завжди вдається ставати трохи багатшими, а менш щасливим задовольнятися знаменитим ритуалом роботи, метро, ​​сну. Чи справді за прірвою, яка розділяє ці два класи, криється секрет? Або багаті достатньо розумні, щоб збільшити свої статки?

Визнання того, що багаті працюють не за гроші, а що саме гроші працюють на них, змінює все. Чи знаєте ви, чого собі ніколи не дозволяють багаті люди? Знайдіть відповідь у наступних рядках…

Менталітет: ідеї, які заважають вам стати мільйонером

Він не хоче приймати на себе свої фінансові труднощі або позбавляти себе розкоші, фальшивий багатий – це людина, яка бажає жити життям найбагатшого. Він вірить у свою брехню і не хоче визнавати реальність. Єдиний момент, який змушує його вібрувати, це кінець місяця, коли він нарешті має можливість забрати свою зарплату, чекаючи наступної…

До цього додаються невизнані мрії, призупинені проєкти, втрачені можливості, придушені невдачі, борги і, перш за все, спосіб життя без будь-якого горизонту!

Які секрети багатства?

Багаті люди думають інакше… вони бачать можливості, а інші бачать лише проблеми. Їхні найбільші інвестиції в особистість, ноу-хау, навчання та особистий розвиток. Більше того, не випадково Воррен Баффет, вундеркінд бізнесу, сказав, що: “Найважливіша інвестиція, яку ви можете зробити, це в себе”.

Їхнє мислення зосереджено не на грошах, а на створенні вартості шляхом довгострокових інвестицій. Вони не наслідують зразків, а підкоряються ідеям, які вважають переможними!

Багаті люди мотивовані цією фінансовою свободою, яка дозволяє їм насолоджуватися особистою свободою. Ось чому вони не вважають гроші кінцевою метою своїх зусиль! Зверніться за порадою до заможної людини, і її відповідь буде зосереджена на двох напрямках:

Перше правило — не витрачайте гроші , друге — не забувайте про перше.

Вийдіть із зони комфорту, щоб не працювати, а інвестувати.

Так думає багата людина!

Чим потрібно пожертвувати, щоб швидко збільшити свої гроші?

Хочете підлаштовуватися під багатих людей? Це гарний початок! Ми зібрали для вас речі, які багаті люди ніколи не дозволяють собі робити, щоб розумно використовувати свої гроші. Ходімо!

Як розбагатіти? 7 секретів багатства

Щоб краще використовувати свої гроші, ви повинні виробити рефлекси раціонального споживання. Тому радимо:

Купуйте з розумом: підготуйте список покупок, щоб вам не довелося витрачати гроші та витрачати зайве.

Робіть інвестиції: заощаджені гроші можуть легко втратити свою цінність через інфляцію, тому багаті не вагаючись інвестують їх. Запитайте інвестиційні компанії про фінансові інвестиції, які ви можете зробити. Одне можна сказати точно, можливості є для кожного.

Уникайте походів по магазинах: ви можете підняти собі настрій, не обов’язково тринькаючи гроші. Одяг, годинник і всі примхи прийдуть, коли ви покращите своє становище і досягнете певної фінансової свободи. Все приходить вчасно для тих, хто вміє чекати!

Використовуйте свій талант: якщо у вас є кілька струн на луку, використовуйте свої навички з користю! Виберіть сферу, яка вам подобається і якою ви володієте, а потім викладайте всі сили!

Корисні інвестиції: дивлячись на життя найбагатших людей, ви зрозумієте, що вони зробили відповідні інвестиції в області.

Захищайте свої інтереси: багаті люди без вагань мобілізуються, коли справа доходить до захисту їхніх інтересів. Тому вони стають негнучкими і рішучими.

Відмовтеся від боргів: який сенс виснажувати себе на роботі, якщо в кінцевому підсумку в боргах? Якщо це не інвестування в проєкт чи навчання, борг ніколи не буде того вартий!

Уроки Роберта Кіодзакі, автора “Багатий тато, бідний тато”

“Не народитися зі срібною ложкою в роті неминуче, і ви можете це змінити! Все відбувається у твоїй голові, і якщо ти думаєш, що можеш це зробити, то ніхто тебе не зупинить! Зосередьтеся на головному, зробіть ставку на себе, оточіть себе позитивними та надихаючими людьми та не витрачайте гроші чи час на дрібниці”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page