fbpx
поради
А ви знаєте цей давній звичай щодо хліба?: на жаль, якщо не дотримуватися цього правила, то доведеться рахуватися з тим, що у ваше життя прийде бідність

А ви знаєте цей давній звичай щодо хліба?: на жаль, якщо не дотримуватися цього правила, то доведеться рахуватися з тим, що у ваше життя прийде бідність

Старайтеся не класти хліб на кухні таким чином: достатня лише мить неуважності, і ви можете накликати на себе бідність

Не кладіть хліб просто так. Достатня лише мить неуважності, і ви можете накликати на себе бідність.

У нашій традиції ми приділяємо особливу увагу хлібу. Не тільки тому, що воно має релігійне значення – воно відноситься до тіла Господа Ісуса Христа, а й тому, що воно є нашою щоденною їжею і протягом століть основним компонентом раціону.

Тому ми ставимося до хліба з великою повагою, і в багатьох домогосподарствах існує правило, що хліб ні в якому разі не можна викидати. Навіть коли він старий. Краще дайте тваринам поїсти.

Проте є ще один давній звичай щодо хліба. На жаль, якщо його не дотримуватися, то доведеться рахуватися з тим, що у ваше життя прийде бідність.

Не кладіть хліб так

Чи є щось краще, ніж свіжа скибка хліба, густо змащена маслом? Кращої страви в світі немає. Однак не дозволяйте приємним відчуттям піднебіння затьмарити те, що дійсно важливо. Це правило просте, тому його слід використовувати ще частіше на своїй кухні. Ну а після сніданку, вечері чи будь-якої іншої їжі ні в якому разі не відкладайте хліб. Навіть якщо ви поспішаєте, ніколи не кладіть хліб зрізом донизу до вікна чи дверей.

Таке розташування хліба дуже небезпечне, тому що воно змусить його втекти з вашого дому: Удачу, гроші, також будуть проблеми з нестачею їжі.

Як правильно поводитися з хлібом?

Ви вже знаєте, що не можна класти хліб зрізом до вікна чи дверей. Однак це не єдині правила поводження з хлібом. Що ще потрібно зробити?

Понад усе:

Загорнути хліб в лляну серветку, щоб зберегти його свіжість.

Покладіть його в хлібницю, кошик або інше місце, де ви зберігаєте хліб.

Якщо він випадково впаде на землю, можна подути на нього, щоб очистити від пилу. Але найголовніше, що ви можете зробити, це поцілувати його.

Цим символічним жестом ви демонструєте повагу до їжі.

Нехай усе у вас буде добре, дорогі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page