fbpx

Акумулятор телефону швидко розряджається через ці 4 типові помилки: чого не варто робити

Акумулятор телефону швидко розряджається через ці 4 типові помилки: чого не варто робити

Мобільні телефони тепер є частиною нашого повсякденного життя. Зарядка телефону здається тривіальним, але важливим жестом для терміну служби акумулятора. Чи знаєте ви, що деякі жести, які ми відтворюємо, не підозрюючи про це, можуть мати прямий вплив на термін служби батареї, а отже, і пристрою? Ось 7 помилок, яких не варто робити!

Тривале використання смартфона є основною причиною раптового зменшення терміну служби його батареї. Здебільшого відкриті програми або завжди заповнена пам’ять уповільнюють роботу телефону та вимагають від акумулятора більше, ніж йому потрібно.

Яких помилок слід уникати, щоб батарея телефону працювала довше?

Якщо батарея смартфона не тримає довго, то це з певних причин. Щоб якнайкраще зберегти цей важливий компонент телефону, ви повинні почати з уникнення таких помилок:

Використовуйте дешеві кабелі для зарядки телефону

Купуючи дешеві кабелі для зарядки, ви, звичайно, заощаджуєте гроші, але якою ціною! Це може сильно пошкодити акумулятор телефону, і якщо зарядний пристрій не сумісний, це не вплине на виконання певних умов. Неоригінальні або несправні компоненти можуть перегріти акумулятор і пошкодити його. Крім того, якщо використовуваний зарядний пристрій не відповідає значенню сили струму, зазначеному на зарядному пристрої, що постачається разом із телефоном, це може призвести до пошкодження акумулятора під час тривалих перезаряджень.

Дайте телефону зарядитися або повністю розрядитися

Однією з поширених помилок, яка має серйозні наслідки для батареї, є повна розрядка телефону. Насправді багато хто думає, що потрібно чекати, поки телефон повністю розрядиться. Однак така практика впливає на термін служби батареї.

Зараз виробники радять користувачам почекати 20, 30% перед підзарядкою телефону. Ідея полягає в тому, щоб мати можливість завжди повертатися до 40, 50%, рівня, коли акумулятор працює оптимально.

Піддавання телефону екстремальним температурам

Сонце – ворог телефону. Навіть найсучасніші та ефективні не витримують значних джерел тепла. Використання автомобільних зарядних пристроїв або портативних зарядних пристроїв має бути помірним. Якщо залишити телефон заряджатися на сонці, це може призвести до шкідливих наслідків для його акумулятора та ризику “феєрверку”. Так само низькі температури можуть серйозно пошкодити телефон.

Використовуйте телефон, поки він заряджається

Ця помилка не зруйнує ваш телефон, але створює ризик перегріву. Дійсно, використання телефону під час заряджання потребує додаткової енергії від його компонентів для функціонування. Ось чому він швидко перегріється. Щоб зберегти акумулятор, перед використанням його слід зарядити. Так само бажано закривати всі енергоємні програми під час заряджання.

Інші прийоми, щоб продовжити термін служби батареї телефону

Якщо батарея більше не відображає нормальної автономності, це відбувається з кількох причин, які ми щойно згадали вище. Взявши до уваги ці помилки та виконавши ці кілька простих кроків, ви розумно заощадите акумулятор свого пристрою.

Використовуйте автоматичну яскравість телефону

Ця геніальна опція автоматично регулює яскравість пристрою, що споживає набагато менше енергії. Щоб увімкнути автоматичну яскравість на телефоні, просто перейдіть у “Налаштування”, потім у “Дисплей”, а потім у “Яскравість”. Якщо ввімкнути цю опцію, надмірне використання акумулятора буде обмежено.

Використовуйте чорні шпалери на телефоні

Якщо у вас на телефоні AMOLED-екран (який використовує принцип РК-екрану), краще вибрати чорні шпалери. Дійсно, цей тип екрану не використовує енергію для відображення чорного кольору на відміну від IPS-екранів, які роблять кольори яскравими та яскравими. Тоді їх підсвічування споживає багато енергії, що шкодить акумулятору.

З постійно зростаючим використанням смартфона акумулятор телефону може легко розрядитися. Ось чому важливо уникати цих кількох типових помилок і приймати правильні дії щодня. Ваш телефон буде зберігатися довше.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page