fbpx
життєві історії
Ангеліні вже дев’ятнадцять, і вона товаришує з дівчатами, які не надто “блистять” розумом. Я вважаю, що на таких не варт рівнятися. Я довго не могла зрозуміти причину. Також я часто пропонувала дочці товаришувати з нашою сусідкою Юстиною, адже ця не лише модниця і красуня, а ще займається туризмом і об’їздила мало не пів світу. До тями з цією ситуацією мене привела одна людина. І ви знаєте, я в подиві. Як так може бути?

До тями з цією ситуацією мене привела одна людина. І ви знаєте, я в подиві. Як так може бути?

Зі своїм Олегом коли ми побрались, то мріяли про велику сім’ю, де буде багато дитячого сміху. Та доля розпорядилась інакше, і в нас зростає єдина наша донечка – Ангеліна, яку ми дуже сильно любимо і стараємось догодити їй у всьому.

Щоправда, наша така любов і вседозволеність призвели до того, що Ангеліна почала в школі погано вчитися, і були навіть такі моменти, що вона засинала на уроках.

Поспілкувавшись з класним керівником дочки, я зрозуміла що своєю любов’ю сильно можу нашкодити своїй дитині в майбутньому.

Тому щоб не було плачевних наслідків, я вирішила бути строгішою і контролювати трохи інтернетний час своєї дочки.

На початку було дуже важко, постійні протести, грюкання дверима, і були навіть такі моменти, що я хотіла вже здатись. Та дякуючи порадам моєї мами, яка завжди мені говорила, що я це все роблю для добра і скоро буря вщухне, а далі буде тільки краще.

Діти наші часто не розуміють, що своїми вчинками шкодять в першу чергу собі.

А наш обов’язок, як батьків, вказати їм ту правильну дорогу.

Та сьогодні мене мучить геть інша ситуація. Моїй дочці вже дев’ятнадцять, і вона товаришує лише з дівчатами, на яких важко рівнятися. Дівчат, з яких варто брати приклад, моя дочка уникає.

Я довго не могла зрозуміти причину. Адже я часто пропонувала Ангеліні товаришувати з нашою сусідкою Юстиною, адже ця не лише модниця і красуня, а ще займається туризмом і об’їздила мало не пів світу.

Здебільшого подружки моєї дочки, це сором’язливі, сковані дівчата, яким важко зайвий раз вийти в світ. Звичайно, що тут не обійшлося без допомоги психолога, яка своєю відповіддю просто мене здивувала.

Виявляється, моя дочка товаришує лише з тими, хто на її думку нижче рівнем від неї, так вона себе почуває лідером, крутою і мудрішою.

Поряд з дівчатами в яких iQ вище, моя дочка почувається не комфортно, тому і вибирає собі інший тип людей в коло друзів.

Та все це не правильна стратегія, адже ми завжди маємо тягнутись до кращих за себе, щоб почерпнути для себе навички і ставати кращими.

Та як мені допомогти своїй дочці? Адже відвідувати психолога вона відмовляється.

Моя думка і бачення її не цікавлять. А моє материнське серце не на місці.

Чи не вплине в майбутньому на її впевненість ця ситуація?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page