fbpx
поради
Астрологи розповіли, які 5 днів найбільше в травні будуть несприятливими. В які доведеться проявити максимальну обережність і пильність, щоб не злякати успіх

Знаючи, які дні в травні будуть несприятливими з енергетики, можна з легкістю обійти проблеми стороною. Астрологт рекомендують враховувати енергетику днів, щоб не проводити в несприятливі моменти важливих нарад, не планувати великих витрат і відповідальних кроків.

У травні 2020 року 5 небезпечних днів, в які доведеться проявити максимальну обережність і пильність, щоб не злякати удачу.

  • 7 травня – день спокус

Повний місяць – час, коли сил в надлишку, і якщо не направляти енергію в мирне русло, можна запросто опинитися в епіцентрі небажаних подій. У четвер є ймовірність вплутатися в авантюри і залишитися ні з чим, якщо легковажно довіряти незнайомцям.

Також існує небезпека втратити в цей день довіру з боку оточуючих, вирішивши не виконувати даних раніше обіцянок. У цю добу важливо відмовлятися від будь-яких спокус, які можуть не тільки завести в глухий кут, але і залучити в життя проблеми.

  • 10 травня – день несподіваних проблем

У цей день велика ймовірність прийняття неправильних рішень через нервозності або поспіху. Уникнути проблем і не стати жертвами власних недалекоглядних вчинків допоможуть вправи для набуття внутрішньої гармонії.

У недільний день важливо підходити до вирішення будь-якого питання вдумливо і довіряти інтуїції. Внутрішній голос попередить, якщо висновки невірні і потрібно переглянути свої плани.

  • 11 травня – день обману

Не найкращий час для прийняття важливих рішень. У цю добу велика ймовірність втратити фінансову незалежність через надмірну довіру незнайомцям. Піддаватися на провокації в понеділок не можна, як і планувати рішення важливих питань.

Кращим виходом з положення може стати усамітнення і вдумлива робота над поточними справами, що не вимагають великої відповідальності. Обмежити варто будь-яку діяльність, пов’язану з вкладенням своїх накопичень.

  • 15 травня – день протиріч

У цей день велика ймовірність стати заручником емоцій і внутрішніх протиріч, які приведуть лише до поганого настрою і не допоможуть вирішити важливих питань.

Астрологи рекомендують в п’ятничний день приділити увагу роботі над собою і залученню позитивних думок. Також в цей день важливо стримуватися і обходити стороною конфліктні ситуації , щоб під впливом настрою ненароком не образити близьких недоречними висловлюваннями.

  • 18 травня – негативний день

Підвищена імпульсивність ставить під сумнів виконання навіть найпростіших справ, тому астрологи рекомендують перенести вирішення важливих питань на більш сприятливий час, якщо є така можливість.

Небезпека в цей день здебільшого виходить від тих, хто не вміє стримувати емоції і вихлюпує свій негатив в навколишній простір.

Кожен день підносить нові сюрпризи, і для того, щоб вони були приємними, важливо щоранку налаштовуватися на позитив.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.