fbpx
поради
Аїда – відома ясновидиця з Польщі, дала цінні поради, як позбутися проблем, які часто супроводжують людину. “Ще мої бабусі це “нашіптували”. Зараз найкращий час це зробити!”

Аїда – відома ясновидиця з Польщі, дала цінні поради, як позбутися проблем, які часто супроводжують людину. “Ще мої бабусі це “нашіптували”. Зараз найкращий час це зробити!”

Аїда – відома ясновидиця з Грузії часто ділиться безкоштовними порадами щодо повсякденного життя. Нещодавно жінка передала мудрість, почуту від своїх бабусь. Початок нової пори року, а зараз це осінь – найкращий час, щоб спробувати цей метод.

Кожен з нас хоче почуватися щасливим. Однак часто буває так, що турботи супроводжують нас весь час. Проблеми, з якими ми боремося щодня, не дають нам забути про себе. Ми пригнічені та розчаровані цим. Ясновидиця Аїда торкнулася цієї проблеми у своїй останній заяві.

“Є непотрібний багаж, який так часто вростає в наші спини”, – написала вона.

Як зазначила ясновидиця, стомлюючі проблеми з часом можуть стати нашими нерозлучними супутниками. Ми несемо їх на спині, як багаж, який не можемо залишити. Однак, на її думку, існує певний ритуал, щоб їх позбутися. Його дуже просто зробити. Спробувати це може практично кожен.

Аїда радить попрощатися з турботами правильно.

За словами ясновидиці, є шанс розлучитися з усім, що ускладнює наше життя. Цьому вона навчилася від старших жінок у своїй родині

“У ті часи, коли мої бабусі були молодими, вони віддавали свої турботи камінню. Вони нашіптували їм свої проблеми і кидали у воду… Вважалося, що таким чином людина позбавляється душевного тягаря, кидаючи каміння з серця”, – радить Аїда.

Досить вірити, що вода прийме те, що нам уже не годиться. Завдяки цьому ми звільнимося від переживань та бід. Ясновидиця не приховує, що сама користується цим методом. Можливо, тоді варто брати його на замітку?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua