fbpx

Березневий повний місяць швидко наближається. Дізнайтеся, що принесе повний місяць у Діві та як це вплине на нас: приготуйтеся до несподіваного припливу енергії та змін, яких ви так довго чекали!

Березень повного місяця: “Місяць у повний черв’як” передбачає раптовий сплеск енергії

Березневий повний місяць швидко наближається. Дізнайтеся, що принесе повний місяць у Діві та як це вплине на нас.

Приготуйтеся до несподіваного припливу енергії та змін, яких ви так довго чекали.

Повний місяць, березень 2023

Березневий повний місяць припадає на перший тиждень місяця, 7 березня о 13:24 . Саме тоді ми зможемо спостерігати березневий повний місяць на небі у повному блиску. Хоча місячний календар дає точну дату і час кульмінації повного місяця, ми можемо побачити це вражаюче явище неозброєним оком за день до і наступного дня після повного місяця. Місяць тоді так само гарно радує, і його вплив ми відчуваємо сильно.

Березневий повний місяць буде останнім повним місяцем зими. Наступний повний місяць припадає на квітень, тому це буде перший повний місяць весни.

Повний місяць березня, як і повні в інші місяці, має свої унікальні назви. Перевірте їх, тому що мало хто з нас знав про багатьох з них.

Березневий повний місяць: як це називається?

Повний місяць у березні має кілька назв. Ось вони:

Повний Черв’ячий Місяць – назва, придумана корінними американцями. Воно походить від черв’яків, які вилазять після зими з талої землі.

Скрипучий місяць – назва стосується крижаного покриву, який замерз вночі та легко ламається та скрипить вдень.

Клен або соковий повний місяць – отримав свою назву від видобутку соку з клена. Саме з нього виготовляють популярний кленовий сироп.

Березень повного місяця: як скористатися повним місяцем у Діві?

Повний місяць у березні — повний місяць у Діві. Що це означає? Діва — земний знак, тому настав час весняного очищення свого життя. Більше ніякої зимової млявості та відмовок типу “не хочу”. Природа прокидається до життя, і ви йдете її слідами за підтримки Діви.

Повний місяць у Діві змусить вас відчути раптовий прилив енергії для дій. Не боріться з цим і приступайте до роботи. Озирніться навколо і складіть список пріоритетів. Почніть з того, що вас найбільше турбує. Якщо ви втомилися від безладу в домі, зробіть генеральне прибирання, а потім виконайте ритуал прибирання будинку.

Існує кілька способів проведення такого ритуалу:

очищення будинку білим шавлією

очищення будинку сіллю

очищення сіллю та оцтом

очищення травами

очищення будинку лавровим листом

Повний місяць у Діві також є ідеальним часом для духовного очищення. Подбайте про свою фізичну і духовну сферу. У вас більше немає виправдань відкладати зміни у вашому житті. Зробіть усе можливе, щоб почуватися краще, і ви побачите, як швидко це окупиться.

Щоб внести зміни, не обов’язково чекати повного місяця. Якщо ви відчуваєте, що сьогодні саме той день, дійте. Це може бути, наприклад, початок місяця. Березень у нас відразу асоціюється з пробудженням, новою порою і прибиранням. Чому б не почати щось 1 березня?

Марш повного місяця: які ритуали?

Ритуали прибирання будинку – про спосіб очищення будинку ми писали вище.

Ритуали очищення від поганої енергетики – позбудьтеся негативної енергії і відчуйте себе новонародженим.

Ритуали балування себе – доглядайте за собою так, як вам подобається. Кіно, прогулянка, зустріч з друзями, гарячий шоколад.

Цінуйте навіть найменші речі у своєму житті. Вдячність має велику силу.

Потягніться до нового: здорове харчування, навчання танцям, йога, нові звички – повний місяць у Діві цьому сприяє.

Подбайте про себе – візит до перукарні, SPA, обновки весняного гардеробу.

Березневий повний місяць: коли наступний повний місяць?

Після першого весняного повного місяця в березні наступний повний місяць буде 6 квітня.

У березні молодик припадає на 21 березня.

Повний місяць: що це насправді означає?

Повний місяць — унікальна фаза Місяця, в якій видно весь його диск, який освітлюється Сонцем. Повний місяць – це саме п’ята фаза Місяця. Чому цей час такий особливий?

“Місяць уже пройшов половину свого шляху навколо Землі, і тепер видно весь його щит. По-різному реагують на місячне світло. Може виникнути безсоння, підвищена дратівливість і емоційність”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page