fbpx
поради
Більше не потрібно поливати орхідеї водою: поливайте їх цим розчином і насолоджуйтеся вражаючим цвітінням!

Більше не потрібно поливати орхідеї водою: поливайте їх цим розчином і насолоджуйтеся вражаючим цвітінням!

Орхідеї — це універсальні квітучі рослини, які легко вирощувати в домашніх умовах і налічують понад 25 000 видів. Найвідомішим комерційним сортом є орхідея фаленопсис, яку також називають орхідеєю молі. Щоб прикрасити інтер’єр яскравими орхідеями, дізнайтеся, чим їх поливати, щоб стимулювати цвітіння.

Які ще існують добрива, щоб допомогти орхідеї цвісти?

Орхідеї – це багаторічні рослини з вічнозеленим листям. Ці тропічні рослини витривалі. Ви можете вирощувати їх удома, щоб насолоджуватися їхнім прекрасним цвітінням. При цьому, щоб ця екзотична рослина зацвіла, поливну воду бажано замінити цим розчином.

Чим можна поливати орхідеї, щоб стимулювати їх цвітіння?

Вода є важливим елементом для рослин. Окрім зволоження рослин, вона допомагає транспортувати поживні речовини з ґрунту до клітин рослин. Крім того, випаровування води, викликане явищем транспірації, допомагає регулювати температуру рослин і охолоджувати їх.

Незважаючи на те, що вода життєво необхідна для рослин, ви можете поливати їх у період їхнього росту рідким добривом, яке подбає про зволоження квітучих рослин і їх живлення, щоб стимулювати їх ріст і цвітіння. Щоб насолодитися ефектним цвітінням орхідей, можна поливати їх зеленим чаєм.

Зелений чай є дуже ефективним добривом для стимулювання цвітіння орхідей і підтримки їх здоров’я. Насправді він багатий такими необхідними для росту рослин елементами, як азот, фосфор і калій. Щоб використовувати це натуральне добриво, просто залийте кілька листочків зеленого чаю гарячою водою і дайте цьому настою охолонути.

Потім використовуйте розчин для поливу орхідей. Це рідке добриво можна використовувати один раз на місяць, навесні та влітку. Крім того, використовуйте це добриво економно, оскільки будь-який надлишок може призвести до опадання квіток і листя.

Окрім поливу орхідей зеленим чаєм, ви також можете взяти пакетики зеленого чаю та розсипати їх вміст по ґрунту для орхідей у ​​горщиках.

Які ще існують добрива, щоб допомогти орхідеї цвісти?

Крім поливу орхідей настоєм зеленого чаю, ви можете використовувати ці рідкі добрива для посилення їх цвітіння.

Вода для варіння яєць, щоб знову зацвіли орхідеї

Після варіння яєць, зварених круто, збережіть воду для варіння. Дайте їй охолонути, а потім полийте орхідеї. Яєчна шкаралупа має хороший вміст кальцію, магнію, карбонатів і фосфору. Ці мінерали потрапляють у воду для приготування яєць і використовуються для удобрення рослин.

Бананова шкірка для стимуляції цвітіння орхідей

Бананова шкірка багата калієм і азотом. Щоб ваші орхідеї знову зацвіли, змішайте органічну бананову шкірку з водою. Залиште на 24 години, потім цією рідиною полийте орхідеї.

Вода для приготування рису для прискорення цвітіння орхідей

Рисова вода є хорошим добривом для рослин. Це натуральне добриво багате крохмалем, азотом, фосфором і калієм. Окрім стимуляції росту рослин, вона покращує процес їх фотосинтезу та стимулює ріст корисних бактерій у ґрунті.

Щоб стимулювати цвітіння орхідей, просто наберіть цю воду, дайте їй охолонути, а потім полийте нею свої орхідеї. Зауважте, що вода для приготування рису – не єдине корисне рідке добриво для рослин. Приготування води з крохмалистих продуктів, таких як картопля або макарони, також може бути корисним для ваших рослин.

Ці натуральні добрива дозволяють отримати ефектне цвітіння ваших орхідей, одночасно зволожуючи їх.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page