fbpx

Брудні та заплямовані автомобільні сидіння? З цим інгредієнтом вони знову стають як нові в мить ока

Брудні та заплямовані автомобільні сидіння? З цим інгредієнтом вони знову стають як нові в мить ока

Пляма від кави чи морозива на сидінні автомобіля, смола на днищі, смола на кузові! Поганий сон тих, хто хоче зберегти салон і екстер’єр свого автомобіля чистими і здоровими. Бажаєте вивести всі види складних плям? Втомилися від хімікатів, які іноді виявляються неефективними? Не панікуйте, є природні рішення для подолання найстійкіших плям!

Як видалити ореоли та всі стійкі плями з сидіння автомобіля?

Щоб видалити кільця та стійкі плями на сидінні автомобіля, вам доведеться ще раз потерти сидіння губкою та ковпачками миючого засобу, хімікатів або в будь-якому випадку абразиву, які залишають сліди: знамениті кільця!

Це має закінчитися, і ви маєте рацію, думаючи про натуральні продукти, які вже є вдома і коштують так мало. Немає сумніву, що в цих 4 порадах ви знайдете те, що шукаєте, щоб позбутися цих неприємних стійких плям, які отруюють ваше життя!

Як легко видалити найстійкіші плями з сидіння автомобіля? Основа: натуральні продукти

Вам знадобиться гаряча або тепла вода, трохи домашньої пасти, 2 серветки з мікрофібри та пилосос.

Щоб приготувати очисний розчин:

Змішайте чашку харчової соди з невеликою кількістю води, щоб утворилася паста.

Робіть це, пам’ятаючи, що завжди потрібно виконувати кругові рухи.

Почніть з видалення пилу та бруду за допомогою пилососа.

Нанесіть цю пасту на пляму і залиште на кілька хвилин.

Витріть пляму вологою ганчіркою.

Витріть сидіння м’якою тканиною, щоб закінчити.

Стійкі плями зникнуть: за потреби скористайтеся феном, не підходячи надто близько.

Як очистити та видалити стійкі плями від кави з тканинних сидінь автомобіля?

Стійкі плями від кави на сидіннях… Цілком можливо видалити їх, дотримуючись кількох простих кроків і завжди використовуючи натуральні продукти, перевірені сотнями років.

Тому рекомендується використовувати інші продукти: ви отримаєте кращі результати з іншою пастою, яку також легко приготувати.

Цього разу вам доведеться поєднати дезінфікуючі та знежирюючі властивості кристалів соди з миючою та знежирюючою основою чорного мила. Приготуйте губку, таз з теплою водою, лопатку, махрові рушники.

У ємності змішайте стружку марсельського мила (50 г) з 3 склянками попередньо розведених кристалів і з теплою водою.

Суміш повинна мати консистенцію пасти.

Дерев’яною лопаткою рясно нанесіть засіб на пляму.

Залишити на 20 хвилин.

Промийте сидіння чистою теплою водою за допомогою губки.

Обсушити рушником.

Залежно від погодних умов використовуйте фен на найнижчому рівні.

Плями залишаться лише поганим спогадом!

Поради щодо інших випадків стійких плям на тканинах…

Ви, звичайно, передбачили це, якщо це стосується тканини автомобіля, це також стосується інших тканин оббивки, які також повинні накопичувати плями.

Що стосується шкіряних сидінь, то тут питання більш делікатне. Благородний матеріал не любить додавання води, яка має тенденцію до утворення кілець… Але вапняну пляму легко видалити кількома краплями лляної олії, яка живить шкіру та дозволяє витіснити мінеральну сіль.

З іншого боку, бажано звернутися до продавця ваших шкіряних сидінь, щоб отримати вказівку надійної та компетентної хімчистки. У гіршому випадку вам доведеться піти так далеко, що залишити свої шкіряні сидіння в майстерні для відновлення, встановлення нового шкіряного елемента. Складна і дорога справа…

Як використовувати білий оцет, а також сіль, щоб видалити всі коричневі та смоляні плями з кузова автомобіля?

У будь-яку пору року, а особливо влітку, ніхто не застрахований від смоляних плям на кузові: щойно відремонтована вибоїна, робочий майданчик і особливо гравій! Дві інші стійкі плями також дратують автомобілістів, які турбуються про естетику свого авто.

Тож давайте ще поговоримо про пляму від соснової смоли, коли ми припаркувались під цим гарним деревом і було жарко, і в усі пори року, і в усіх регіонах, пташиний послід, ті голуби, які топталися на вашому автомобілі, поки вас не було!

Ви теж помітили, що чим швидше ви намагаєтесь за ним подбати, тим менше це працює! У підсумку ми отримуємо липкі або смердючі пальці, а пляма стає ще гіршою, тому що вона розтікається та має всі кольори!

Так, без попередження: білий оцет і сіль можуть бути дуже корисними продуктами для видалення складних плям. Вони з легкістю замінять нашатирний спирт.

Почніть із нанесення солі на плями. Вона буде діяти глибинно і висушувати їх.

Налийте білий оцет на пляму і залиште на кілька хвилин, щоб плями від смоли розм’якшилися.

Потім потріть губкою або м’якою тканиною та промийте чистою водою.

При необхідності повторіть операцію

Результати виправдають ваші очікування. Плями зникнуть і не повернуться легко.

Як напевно видалити клей і соснову смолу з кузова автомобіля без ацетону, який може пошкодити фарбу?

Дві інші речовини є справжніми кошмарами для обслуговування кузова: клей і смола. Ми порадили вам помити машину: вони протистоять чищенню навіть карчером, під великим тиском! На щастя, інакше багато частин наших автомобілів залишалися б під порогами кожного разу, коли ви йдете на мийку!

Плями від смоли та клею знайдуть свого майстра, як і плями від вапняку або фарби. Цього разу ні ацетону, ні кислоти, ні аміаку, занадто крихкий кузов! Тільки натуральне знову і знову!

Отже, соди і лимона буде достатньо, щоб вирішити проблеми. Наш природний метод потребує такого ж терпіння та скрупульозності, як і інші, якщо не трохи більше. Не змішуйте дві речовини. Почніть із нанесення лимонного соку, залиште, а потім попрацюйте поглиблено.

Ретельно промити. Нарешті, тільки ви нанесете соду на те, що залишилося від плями, і все буде добре! Зауважте, що та сама харчова сода, цього разу розведена, буде ефективною для видалення вапняних плям, які заполонили ваш автомобіль.

Тепер ви готові впоратися з будь-якою плямою на вашому автомобілі. Натуральні продукти допомогли вам, це все заради прибутку, вони коштують так мало та для гарантованого збереження вашого найближчого оточення та планети.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page