fbpx

Чого ні в якому разі не можна робити, якщо в банкоматі залишилася ваша картка

Чого ні в якому разі не можна робити, якщо в банкоматі залишилася ваша картка

Немає нічого більш звичного, ніж зняття грошей у банкоматі. За винятком того, що тут з кількох причин дистриб’ютор може в будь-який момент вирішити проковтнути вашу банківську картку. Це дуже тривожна ситуація, яка може статися з усіма нами.

Ми одразу відчуваємо безпорадність і безсилля. Перш за все, не панікуйте, ви можете забрати свою картку та продовжити банківські операції. Ще потрібно вміти добре керувати ситуацією, щоб вийти з глухого кута. Ось помилок, яких не слід робити, і вказівок, яких слід дотримуватися, щоб відновити заблоковану картку.

Що робити, якщо вашу картку проковтнув банкомат?

Якщо ви стали жеpтвою такого інциденту, ви повинні негайно повідомити відповідний банк, якщо це сталося протягом дня протягом тижня. Якщо цього не зробити, лічильник сам надасть вам номер телефону, за яким можна зв’язатися в такому типі ситуації.

Банк може попросити вас негайно заблокувати картку за допомогою облікового запису онлайн-банкінгу. Крім того, з міркувань безпеки було б добре стежити за переміщенням вашої картки протягом наступних годин. Багато злочинців часто використовують банкомати для скоєння крадіжок.

Загалом банки наполягають на тому, щоб ви не виходили з банкомату одразу після того, як картка застрягла всередині. Іноді це просто технічна проблема, і її можуть “викинути” через кілька секунд. Це також може бути зловмисною роботою злодія, і в цьому випадку, якщо ви підете, він матиме достатньо часу, щоб повернути її без вашого відома.

Тому потрібно бути дуже пильним і уважно спостерігати за отвором вилучення банкнот, щоб помітити найменшу тіньову або підозрілу деталь. Нарешті, ніколи не довіряйте незнайомцям, які несподівано приходять до вас, щоб запропонувати свою допомогу.

Чому банкомат ковтає мою картку?

Найпоширеніші причини, через які банкомат зберігає вашу картку:

Ви ввели свій PIN-код неправильно більше 3 разів.

Картка була втрачена або вкрадена.

У разі перевищення ліміту зняття картка була заблокована.

Виникла технічна проблема з квитковим автоматом.

Термін дії вашої картки минув.

Ви відволіклися і не встигли взяти картку, коли через 30 секунд операція завершилася.

Через скільки часу DAB проковтує вашу картку?

З міркувань безпеки картку може “проковтнути” банкомат через 20-30 секунд. Як ми щойно зазначали вище, якщо ви введете неправильний PIN-код після кількох спроб, лічильник завершить затримання картки. Подібним чином, якщо час регулювання мине без будь-яких операцій, картку буде заблоковано всередині.

Звичайно, перш ніж це станеться, лічильник починає видавати попереджувальний звуковий сигнал. Якщо необхідно, екран також сповістить вас про виконання операції або швидке вилучення картки. І якщо лічильник виявив можливий термін дії, він автоматично збереже його. У цьому випадку відновити її не вийде, доведеться замовляти нову.

Що робити в цьому випадку?

Якщо через кілька хвилин ви побачите, що апарат зовсім відмовляється повертати вашу картку, пора почати робити нотатки. Під час скарги стане в нагоді якомога більше інформації: стежте за часом, коли вашу картку проковтнули, адресою банкомату, типом розповсюджувача, його конкретним логотипом, якому банку він належить, посилання на номери тощо. Потім подайте скаргу по телефону та зверніться до свого банку, якому напевно знадобиться вся зібрана інформація, щоб провести розслідування та надати вам нову картку.

Як зняти гроші без картки в банкоматі?

Сьогодні все більше банків модернізуються та оцифровуються. Тепер можна знімати гроші в банкоматах, навіть не використовуючи фізичну картку. Просто скористайтеся програмою вашого банку зі свого смартфону та введіть код, який вам надіслано, щоб виконати операцію.

Комусь це може здатися зручним, але інші ще не звикли до цього і все ще віддають перевагу старому доброму методу своєї кредитної або дебетової картки для зняття грошей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page