fbpx

Чому кішка розминає лапи на подушках або ж ковдрах? Відповідь складніша, ніж ви думаєте!

Коти складають нам компанію і іноді можуть поводитися дивно. Може трапитися так, що ваша кішка лапає, і ви відчуваєте ритмічні різкі подряпини, це може бути досить боляче. Навіть якщо це мова ніжності, ви дивуєтеся, чому ваша кішка хоче вас помасажувати.

Також може статися, що кішка робить масаж на подушках або ковдрах. З’ясуйте різні причини такої поведінки.

Що означає гребти для кота?

Кішки — незалежні та загадкові тварини, і їхню поведінку іноді важко зрозуміти власникам. Розминання є однією з найпоширеніших форм поведінки котів, але воно може мати багато різних значень.

Для деяких котів розминання – це спосіб показати свою прихильність і добробут. Це може викликати заспокійливі спогади про його матір і годування, і воно може муркотіти та закривати очі, коли місить.

Для інших кішок розминання — це спосіб позначити свою територію. У котів між подушечками передніх лап є залози, які стимулюються, коли вони розминають, і потім вони відкладають феромони на масажовану поверхню, щоб заволодіти своєю територією. Ось чому коти часто труться об ноги своїх господарів або об стіни та меблі.

У деяких випадках розминання може бути ознакою стресу або дискомфорту. Якщо ваша кішка проявляє таку поведінку часто та імпульсивно, рекомендується проконсультуватися з ветеринаром. Розминання також може бути пов’язане з погано проведеним або занадто раннім відлученням кошенят, і в цьому випадку така поведінка часто супроводжується іншою інфантильною поведінкою, наприклад смоктанням тканин.

Загалом, розминання – це складна поведінка котів, яка може мати різне значення, але загалом це ознака прихильності та благополуччя. Тому важливо дізнатися про поведінку свого кота, щоб краще зрозуміти свого вихованця.

Коли коти місять?

Коти місять, коли відчувають себе щасливими та безпечними. Це одне з найбільших проявів любові, яке ці маленькі створіння можуть виявляти своєму господареві. Кішки розминають в різних ситуаціях, але найчастіше вони розминають місце сну, ковдру або подушку, на яку вони збираються лягти, а також людину, найчастіше коліна або живіт, коли лежать, пестять і обнімають. Таким чином коти демонструють дружні узи, які їх поєднують з даною людиною (або іншою твариною).

Чи є мінуси в котячому розминанні?

Розминання – звичайна поведінка котів, пов’язана з позитивними емоціями, які вони відчувають. Однак господарям може бути незручно, коли коти під час розминання використовують кігті. Важливо пам’ятати, що коти висловлюють прихильність, розминаючи їх і лаючи, оскільки це може їх збентежити.

Ефективним рішенням є стригти котячі кігті, щоб запобігти пошкодженню від подряпин. Також важливо не реагувати надмірно, коли кішка розминає, оскільки це може викликати збентеження і страх у тварини. Замість цього ви можете ніжно потримати кішку за лапи або переключити її увагу на інший предмет. Загалом, розминання – це нормальна поведінка котів, яка виражає їхню прихильність, тому важливо поважати це та належним чином керувати ним.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page