fbpx
поради
Чому м’ясо перед приготуванням потрібно промивати оцтом? З важливої ​​причини

Чому м’ясо перед приготуванням потрібно промивати оцтом? З важливої ​​причини

Щоб харчуватися здорово, важливо добре підготувати м’ясо. Наприклад, курятина є чудовим джерелом білка та поживних речовин, а в ній мало шкідливих для здоров’я жирів. Однак для здорового харчування недостатньо лише споживання курки.

Також важливо готувати його таким чином, щоб обмежити розвиток шкідливих речовин або бактерій. Використовуючи належні методи приготування, ви можете переконатися, що ви харчуєтеся здоровим способом.

Ось що рекомендується, щоб правильно приготувати м’ясо і таким чином зберегти всі його переваги.

Чому м’ясо перед приготуванням потрібно промивати оцтом?

Фахівці рекомендують промивати м’ясо оцтом, а не водою. Оскільки бактерії, відповідальні за розлади травлення, можуть вижити на поверхні м’яса, недостатньо промити м’ясо водою, оскільки бактерії можуть дуже легко поширюватися.

Мити м’ясо оцтом рекомендується з кількох причин:

Оцет кислий і може прибирати бактерії на поверхні м’яса. Промиваючи його оцтом, ви можете зменшити ризик зараження такими бактеріями, як сальмонела та E. кишкова паличка.

Оцет також може допомогти видалити домішки з м’яса, такі як бруд і залишки пестицидів.

Оцет може допомогти м’ясу пом’якшити і зробити його більш ніжним. Це особливо корисно для м’яса, яке є занадто сухим або жорстким.

Як почистити м’ясо оцтом?

У мисці змішайте гарячу воду з однією столовою ложкою білого оцту на чашку води.

Помістіть м’ясо в миску і дайте йому просочитися приблизно 15 хвилин.

Вийміть м’ясо з миски та промийте його холодною водою, щоб видалити залишки оцту.

Перед приготуванням м’ясо обсушіть паперовим рушником.

Важливо відзначити, що оцет не знищить всі мікроби на м’ясі, і його не слід використовувати як засіб дезінфекції. Рекомендується готувати м’ясо при досить високій температурі, щоб знищити наявні мікроби.

Інші здорові способи приготування м’яса

Залежно від методів приготування, які ви використовуєте, ви можете втратити поживні речовини під час процесу приготування. Ось чому вам потрібно використовувати методи приготування, які мінімізують втрати поживних речовин і не виробляють шкідливих хімічних речовин.

Приготування на пару, мабуть, найкорисніше

М’ясо, приготоване на пару, залишається м’яким і вологим: приготування на пару запобігає висиханню м’яса та його жорсткості, що може статися під час приготування при високій температурі.

Приготування на пару допомагає зберегти поживні речовини: пара не передає тепло так інтенсивно, як кипляча рідина, що може допомогти зберегти вітаміни та мінерали в м’ясі.

Приготування на пару може бути кориснішим: використання води або пари для приготування м’яса замість олії чи масла може зменшити кількість жиру в раціоні.

Приготування на пару може бути швидшим: приготування на парі може бути швидшим, ніж приготування в рідині, оскільки пара передає тепло ефективніше.

Приготування на пару може надати м’ясу різного смаку: готуючи м’ясо на пару, можна отримати більш м’який і витончений смак, який може оцінити хтось.

Інші види здорового приготування їжі

Ще один спосіб приготувати курку або будь-який вид м’яса – це запекти, оскільки таке приготування, на відміну від смаження, робить його корисною стравою. Крім того, трохи овочів і ароматних трав, покладених поруч з куркою, посилять її смак.

Ще одна порада щодо якісного приготування — нарізати курку в окремій м’ясорубці, а потім промити її, щоб уникнути можливого забруднення овочів чи інших інгредієнтів.

Нарешті, інша альтернатива здоровому приготуванню м’яса – це готувати його на грилі або керамічній сковороді. Уникайте барбекю на дровах і вугіллі. Незважаючи на те, що це надає м’ясу унікального смаку, воно може бути наповнене шкідливими для здоров’я сполуками, що утворюються в результаті горіння.

You cannot copy content of this page