fbpx

Чому навіть взимку білизну потрібно сушити на вулиці?

Сушити одяг на вулиці взимку може бути важко для більшості домогосподарств, які мають справу зі снігом або дощем. Однак, незважаючи на те, що взимку ваша білизна не сохне швидко, це рекомендується робити, дізнайтеся чому!

Чому навіть взимку краще сушити одяг на вулиці?

Вологість повітря поза домом відіграє важливу роль у висушуванні мокрого одягу, особливо взимку.

Якщо білизна вивішується на вулиці за морозної температури, вода в одязі спочатку замерзне, а потім випарується, коли лід перетворюється безпосередньо на водяну пару.

Тому прохолодна температура не повинна заважати вам сушити білизну на балконі чи в саду. Навпаки, сушіння на відкритому повітрі робить білизну особливо м’якою, а рушники – дуже вбираючими. Але будьте обережні: не виймайте білизну, поки вона повністю не висохне, і не приносьте її, поки вона ще замерзла, вона знову буде вологою.

Висушуючи взимку білизну на вулиці, ви також запобігаєте появі цвілі у квартирі чи будинку.

Поради щодо сушіння одягу на вулиці взимку

Сушити одяг на вулиці взимку може бути складно. На щастя, ці прості у виконанні поради допоможуть вам у цьому процесі.

Періть білизну частіше, оскільки це дозволить уникнути накопичення одягу, який потрібно випрати, і дозволить вам краще розташувати свій одяг на лінії для прання, щоб висушити його.

Під час прання одягу взимку використовуйте цикл віджиму пральної машини, оскільки це допоможе видалити багато води з одягу, перш ніж вивішувати його сушитися.

Інший трюк — замотати одяг у рушник, щоб спробувати видалити з нього якомога більше води та вологи. Для цього ви повинні розкласти сухий рушник і покласти одяг, який ми хочемо висушити, на один кінець рушника. Потім його потрібно згорнути, тиснучи, щоб видалити всю вологу.

Нарешті, розвішуючи одяг на вулиці, відкрийте всі ґудзики та блискавки на одязі для швидшого висихання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page