fbpx

Чому нові автомобільні акумулятори швидко розряджаються?: про це бажано знати, щоб запобігти проблемі

Збираючись вирушити в дорогу на автівці та виявити, що вона не заводиться, це надзвичайно розчаровує. Двигун відмовляється працювати і світло фар слабшає, тому ми розуміємо, що в автомобіля розрядився акумулятор. Які можуть бути причини? Це те, що ми разом дізнаємося в цій статті.

Є кілька ймовірних факторів, які можуть швидко розрядити акумулятор і спричинити його розрядження. Про це бажано знати, щоб запобігти проблемі. Пояснення нижче!

Чому швидко сідає автомобільний акумулятор?

Акумулятор необхідний для запуску та належної роботи автомобіля. Однак при регулярній їзді він, швидше за все, швидко розрядиться. Але перш ніж думати про його заміну, важливо знати причини, які могли спричинити цю проблему.

Деякі помилки досить поширені серед автомобілістів, які механічно паркують свій автомобіль, залишаючи увімкненими фари та освітлення салону або неправильно закриваючи багажник. Як наслідок, акумулятор розряджається, і тому наступного ранку це нормально, коли автомобіль відмовляється заводитися. Деякі сучасні транспортні засоби оснащені системами, які, тим не менш, попереджають про такий вид недогляду, зокрема фар.

Паразитарне розрядження може розрядити акумулятор

Перш за все, слід зазначити, що деякі елементи, такі як годинник, охоронна сигналізація або налаштування радіо, постійно живляться від батареї. Цей дренаж є нормальним, оскільки ці компоненти завжди залишаються активними. Однак розрядка батареї також може бути спричинена такими проблемами, як неправильне встановлення або несправна проводка та запобіжники. Якщо це так, то ми говоримо про паразитний дренаж навіть після зупинки автомобіля.

Несправна система заряджання може спричинити розряд батареї

Несправна система зарядки може спричинити розряд акумулятора під час руху. Крім того, ви повинні знати, що в деяких автомобілях їх системи, а також фари живляться від генератора змінного струму, і якщо в останньому виникне несправність, батарея буде розряджатися далі. Дійсно, генератор змінного струму може мати проблеми з роботою через знос натягувачів або ослаблення ременів.

Несправний генератор може розрядити батарею

Генератор змінного струму – це механізм, який заряджає акумулятор автомобіля та забезпечує електрику для роботи аксесуарів, таких як автоматичні вікна, кондиціонер або радіо тощо. Таким чином, якщо діод у генераторі змінного струму несправний або пошкоджений, це може призвести до навантаження на ланцюг, навіть коли двигун зупинено.

Екстремальні температури можуть вплинути на автомобільний акумулятор

Можливо, в акумуляторі накопичилися кристали сульфату свинцю через високі або низькі температури. Його довговічність погіршується, якщо автомобіль залишають у таких умовах протягом тривалого часу. Крім того, зарядка акумулятора може тривати набагато довше, якщо автомобіль не їздить на великі відстані регулярно.

Акумулятор може розрядитися, якщо його кабелі пошкоджені, корозійні або ослаблені

Ваш автомобільний акумулятор не зможе заряджатися, якщо його з’єднання зношені. Щоб вирішити цю проблему, необхідно використовувати зубну щітку або тканину для їх очищення. Окрім зносу, ці кабелі можуть бути ослабленими, що може ускладнити запуск двигуна, оскільки передача електричного струму буде неефективною.

Короткі поїздки – ворог акумуляторів

Акумулятор може розрядитися, якщо автомобіль рідко їздить на тривалі поїздки або регулярно здійснює короткі поїздки. Оскільки він головним чином живить двигун під час запуску, він може створити проблему із завантаженням і розвантаженням, якщо автомобіль зупиняється до того, як повністю зарядиться.

Акумулятор автомобіля просто старий або зношений

Акумулятор не може забезпечити повний заряд, якщо він занадто старий, пошкоджений або слабкий. Окрім необхідності регулярного обслуговування, його слід міняти кожні 3 або 4 роки.

Крім того, дізнайтеся ознаки того, що ваш автомобіль незабаром зламається.

Знання цих різних факторів дозволяє вам діяти краще, щоб уникнути неприємних сюрпризів під час запуску автомобіля.

You cannot copy content of this page