fbpx
поради
Чому перед смаженням яєць, сковороду варто посипати борошном: цей лайфхак вам так сподобається, що ви будете використовувати його щодня!

Чому перед смаженням яєць сковороду варто посипати борошном: цей лайфхак вам так сподобається, що ви будете використовувати його щодня!

Борошно є обов’язковим інгредієнтом на кожній кухні. Але це не тільки дозволяє готувати тістечка, млинці, вареники і всілякі солодощі.

Його універсальність часто не помічають. Багато людей ігнорують це, але це також може позбавити вас від багатьох незручностей під час приготування або смаження їжі.

Ви любите смажити яєчню? Вам може здатися дивним, але щіпка борошна на змащеній олією сковороді позбавить вас від дуже поширеної незручності. Швидко дізнайтеся, що це за домашній трюк, який ви обов’язково будете використовувати щодня.

Навіщо сипати борошно в сковороду перед смаженням яєць?

Коли ви смажите яйця або будь-яку іншу їжу, ви часто стикаєтеся з серйозною проблемою: бризками олії. Вони не тільки забруднюють довкілля, але й можуть обпалити вас. Це настільки незручно, що ви навіть маєте звичку відійти, щоб не потрапити під бризки.

Клопоти закінчилися! Завдяки цій маленькій хитрості ви зможете готувати спокійно, не боячись найменшої шкоди. Додавши трохи борошна на сковороду, коли ви смажите яйце, воно зможе добре приготуватися, і ви не станете ціллю жодних масляних снарядів. І недарма відомо, що борошно забирає вологу!

Процедура дуже проста: додайте щіпку борошна, як тільки олія розігріється на сковороді. Потім ретельно перемішайте, поки воно не стане крихтою. Як тільки воно добре розчиниться, можна додати яйце. В ідеалі останні потрібно вийняти з холодильника за кілька хвилин до цього, щоб мати помірну температуру та уникнути термічного шоку під час приготування.

Ще один прийом, щоб уникнути розбризкування олії на сковороді

Щоб не обпектися, борошно є чудовим союзником, але не єдиним. Інша альтернатива також може бути настільки ж ефективною: використання солі. Цей інгредієнт також має здатність поглинати вологу і запобігати розбризкуванню олії з посуду.

Все, що вам потрібно зробити, це трохи розкласти по поверхні сковороди, перш ніж розпалити вогонь. Потім додайте масло і дайте йому нагрітися. Нарешті, все, що вам потрібно зробити, це посмажити їжу. Таким чином, завдяки солі ви зможете готувати, не наражаючись на небезпечні бризки.

На сковороду налийте олії

Олія і вода ніколи не були гарною сумішшю. Основна причина, по якій гаряча олія починає “стрибати” на сковороді, полягає в тому, що вона контактує з водою. Лише одна невелика крапля під час смаження може збільшити тиск олії настільки, що бульбашка, утворена парою, лопне, забираючи снаряди геть.

Як відомо, продукти містять воду або залишаються вологими після миття. Потім рідина з їхніх крихітних клітин контактує з гарячою олією, що спричиняє розбризкування. Результат: краплі жиру проникають у плиту, і ви ризикуєте обпектися. Однак інколи достатньо лише ідеально сухої сковороди та добре протертої їжі, щоб значно зменшити ці бризки олії.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page