fbpx

Чому потрібно перезапускати Wi-Fi раз на тиждень? Ніхто про це не думає

Чому потрібно перезапускати Wi-Fi раз на тиждень? Ніхто про це не думає

Незважаючи на те, що ваш дім обладнано оптоволокном, існують певні фактори, які можуть знизити швидкість вашого інтернет-з’єднання. Тому важливо перевірити маршрутизатор і внести необхідні зміни, щоб покращити продуктивність Wi-Fi.

Потокова трансляція фільмів, завантаження ігор або відтворення мультимедійних файлів… Це може суттєво вплинути на швидкість вашого Інтернету. Особливо, якщо ваш дім “захопили” друзі або родичі, які запитують доступ до Wi-Fi, щойно вони прибувають, необхідно, щоб ваш широкосмуговий зв’язок міг постійно працювати. Для цього пропонуємо вам кілька простих прийомів. Застосуйте ці поради, і готово!

Чому мій сигнал WiFi слабкий?

Відстань між маршрутизатором і пристроєм може вплинути на якість сигналу. Чим далі пристрій від роутера, тим слабкішим буде сигнал.

Фізичні перешкоди, такі як стіни, стелі, меблі та електронні пристрої, можуть блокувати сигнал Wi-Fi.

Якщо маршрутизатор занадто старий або поганої якості, він може видавати слабкий сигнал.

Якщо частотний канал, який використовує маршрутизатор, перевантажений іншими пристроями, це може погіршити якість сигналу.

Деякі електромагнітні перешкоди, наприклад, спричинені електронними пристроями або електричними приладами, можуть впливати на якість сигналу Wi-Fi.

Поради щодо оптимізації швидкості з’єднання Wi-Fi

Повільна швидкість Інтернету іноді може дратувати, особливо якщо вона потрібна для роботи чи розваг. Тому було б розумно оптимізувати швидкість підключення до Інтернету . Ось кілька порад, які ви можете взяти на застосування, щоб позбутися будь-яких незручностей, пов’язаних із Wi-Fi.

Час від часу перезапускайте маршрутизатор Wi-Fi

Якщо ви давно не перезавантажували маршрутизатор, пора це зробити! Швидке перезавантаження може допомогти вам вирішити багато проблем, пов’язаних із низькою пропускною здатністю. Як тільки ви застосуєте цей метод, ви побачите, що все прискорюється миттєво.

Щоб скинути налаштування маршрутизатора, немає нічого простішого! Вимкніть його, зачекайте приблизно хвилину, а потім увімкніть знову. Перш ніж почати, переконайтеся, що Wi-Fi нікому не потрібен.

Перевірте розташування свого Wi-Fi роутера

Розташування вашого маршрутизатора Wi-Fi може бути ключовим! Дійсно, цю миготливу коробку не слід розміщувати в певних місцях, таких як кухня, шафа або за телевізором. Деякі пристрої, наприклад мікрохвильові печі, можуть переривати сигнал, а метал також може порушувати з’єднання. Найкраще перемістити його в центральне місце, щоб забезпечити покриття всього будинку.

Ніколи не розміщуйте маршрутизатор Wi-Fi поблизу акваріумів і мікрохвильових печей

Якщо ваш будинок повний дзеркал і акваріумів, буде важко отримати надшвидкісний Інтернет. Велика кількість води може порушити сигнал. Тому не розміщуйте роутер поблизу. Те саме стосується мікрохвильової печі, яка порушує сигнал WiFi під час роботи.

Залиште маршрутизатор Wi-Fi постійно включеним

Незважаючи на те, що ви докладаєте чимало зусиль для економії енергії, вам ніколи не слід вимикати маршрутизатор. Постійні відключення роутера роблять лінію нестабільною, що водночас означає зниження швидкості вашого з’єднання. Окрім того, що маршрутизатор вимкнено, більшість оновлень не виконується регулярно, оскільки впливає на вашу швидкість.

Захистіть свою мережу Wi-Fi

Важливий захід безпеки, важливо встановити код доступу до Wi-Fi. Інакше деякі зловмисники зможуть використовувати ваше інтернет-з’єднання, ще більше сповільнюючи його. Не забудьте створити надійний пароль, щоб захистити ваше з’єднання.

Як ви зрозуміли, важливо вжити певних заходів, щоб оптимізувати швидкість вашого з’єднання. Застосуйте ці поради, і ви матимете кращу швидкість Інтернету у вашому домі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page