fbpx

Чому важливо раз на місяць чистити таким чином пральну машинку: це займе у вас лише кілька хвилин

Чому важливо раз на місяць чистити таким чином пральну машинку: це займе у вас лише кілька хвилин

Серед найпоширеніших побутових приладів, мабуть, немає більш важливого, ніж пральна машина вдома. Саме вона дозволяє нам випрати білизну в будинку і підтримувати в чистоті наш одяг.

Ми використовуємо її дуже часто, тому дуже важливо завжди підтримувати її у працездатному стані. Тому що, завдяки використанню, вона не застрахована від дуже неприємних проблем, які можуть вплинути на її довговічність та білизну. Її найгірший ворог: цвіль.

На жаль, ця неприємність є типовою неприємністю для наших пральних машин. Дійсно, цвіль може утворитися всередині контейнера, куди ви кладете миючі засоби. Мова йде про наявність вологості та скупчення залишків порошку та ополіскувачів.

Як запобігти пошкодженню? Завдяки цьому дивовижному трюку з натуральним інгредієнтом, екологічним і доступним для всіх.

Лимонний трюк, щоб запобігти появі цвілі в нашій пральній машині

Ви надто часто забуваєте про це, але необхідно часто чистити шухляду для пральних засобів вашої пральної машини. Це займе у вас лише кілька хвилин: просто вийміть її, пропустіть під проточну воду та видаліть залишки миючого засобу губкою.

Окрім цього регулярного чищення, ми покажемо вам дуже простий і дуже ефективний метод запобігання утворенню цвілі в цих відділеннях.

Лимон. Так, вам це здається дивним, але в цьому цитрусовому фрукті є не один трюк. Окрім усіх його переваг для здоров’я, багато людей не знають, що він також має численні очищаючі, видаляючі плями, відбілюючі та дезодоруючі властивості.

Крім того, завдяки потужній дезинфікуючій дії, він буде дуже корисним для глибокого очищення ящика для пральних засобів вашої пральної машини.

Ось кроки для дезінфекції ящика для пральних засобів

Спосіб дуже простий: вам знадобиться сік 2 лимонів, 2 склянки води і пів склянки білого оцту, щоб ще більше посилити ефект. Останній також є очисним засобом, який відстежує найменші залишки бруду.

Змішайте всі інгредієнти та налийте розчин у пляшку з пульверизатором, а потім розбризкуйте його безпосередньо в бак для білизни. Залиште діяти на десять хвилин.

Потім потріть кожне відділення, обережно видаляючи залишки та наліт губкою. Ви також можете допомогти собі старою зубною щіткою (добре продезінфікованою!), щоб почистити найбільш важкодоступні звивисті частини.

Після виконання цієї операції скористайтеся можливістю також продезінфікувати внутрішню частину пральної машини. Ми рекомендуємо розпочати порожній цикл прання при 90°C.

Таким чином, барабан приладу буде блискуче чистим, і ви в той же час уникнете утворення цвілі. Це простий і швидкий спосіб почистити пральну машину. Однак, щоб уникнути корозійного ризику, частота цього очищення повинна бути добре виміряна. Рекомендується робити це зрідка протягом року.

Корисно знати: не робіть помилки, залишаючи дверцята пральної машини закритими після циклу прання, це також найкращий спосіб привернути цвіль і неприємні запахи. Завжди залишайте їх злегка відкритими після прання, щоб забезпечити циркуляцію повітря та таким чином запобігти поширенню мікробів.

Це значно зменшить розвиток запаху вологості. Особливо в спекотні місяці. Ще одна помилка, якої слід уникати: не залишайте білизну в барабані надовго в кінці циклу. Випорожнивши машину якнайшвидше, ви уникнете затхлого запаху, який прилипне до вашого одягу та змусить вас прати його вдруге.

Нехай все у вас вдається, дорогі українці!

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page