fbpx
поради
Чому восени обов’язково потрібно переорати або перекапать город. Не робіть моїх помилок!

У багатьох районах країни прийнято перекопувати чи орати землю по осені, після збору врожаю. Я завжди вважала це непотрібною тратою грошей і часу, адже навесні ми оремо і грунт стає рихлим і повітряної.

Але сусіди по дачі пояснили мені, чому краще не економити, а робити так, як нудно – орати або перекопувати двічі на рік.

Восени ми перекопують для того, щоб насіння бур’янів, суперечки і личинки шкідників просто загинули в розпушеному грунті і на наступний сезон, земля буде набагато чистіше.

Коли грунт двічі таким чином обробляють, вона стає більш насиченою киснем і коріння рослин по весні, розсада, будуть краще приживатися і розвиватися, вони стануть міцнішими і сильніше, а значить, дадуть багатий урожай.

Також ви по осені адже вносите добрива? Ось і за допомогою перекопування, ви їх більш рівномірно розподіляєте по грунті, поглиблюєте і збагачуєте землю.

Коли ви рихлите таким чином грунт, ви ще й вбиваєте шкідників, їх яйця і личинки, які вже сховалися в землю для сплячки. Різні шкідливі мікроорганізми також загинуть через те, що ви при перекопуванні підійміть наверх заражені ними пласти землі – вони просто вимерзнуть на морозі.

Так що не лінуйтеся, перекопувати чи оріть землю по осені і ваш урожай порадує своїм достатком і якістю.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook