fbpx
поради
Чому яйця потрібно посипати сіллю? Геніальний трюк розумних бабусь

Щоб їсти їх безпечно і довше зберігатися, яйця прийнято класти в холодильник. Однак деякі люди прагнуть тримати їх накритими на кухонній стільниці або в прохолодному кутку подалі від тепла. Але чи знаєте ви, що у вашій коморі є інгредієнт, який допоможе вам безпечно зберігати їх ще кілька тижнів? Швидко дізнайся про цю маленьку, але дуже вигідну бабусину хитрість.

Навіщо класти сіль на яйця?

Колись, коли ще не було холодильних установок, яйця консервували з сіллю. Це може здатися вам незвичним, але це чудовий спосіб консервування: і це завдяки гіпертонічній природі солі, яка не дозволяє бактеріям виживати або атакувати їжу.

Що стосується яєць, то, як відомо, їх довго зберігати не можна, інакше вони можуть зіпсуватися. Але використання солі є безперечною перевагою, оскільки це допоможе краще зберегти їх і продовжити термін їх служби.

Тим більше це корисно в жарку погоду, коли в холодильнику немає місця і що ви повинні тримати їх у кутку при кімнатній температурі. Щоб вони не зіпсувалися швидше, ніж очікувалося, сіль стане вашим найкращим союзником!

Два способи збереження 

Серед багатьох її переваг сіль поглинає вологу з їжі та довше зберігає її в хорошому стані, запобігаючи її псуванню чи гниттю. Дія крупної солі відбувається завдяки її проникненню в клітини їжі, створюючи таким чином бар’єр проти бактерій і мікробів.

Щоб бути максимально ефективним, консервація солі повинна проводитися в сухому вигляді або в розсолі.

Суха консервація здійснюється методом тертя: їжу необхідно помістити в скляну ємність сіллю всередині. Бажано уникати використання пластикових контейнерів.

Зберігання в розсолі здійснюється в розчині, що складається з води та солі, де продукти замочуються. Відсоток доданої солі може змінюватися відповідно до індивідуальних потреб. Висока ставка може доходити до 25%. Але іноді необхідно досолити розсіл.

Як консервувати яйця з сіллю?

Сухий метод консервації дуже простий у застосуванні. Ось як використовувати крупну сіль, щоб ваші яйця зберігалися довше.

Візьміть велику скляну миску.

Покладіть всередину яйця.

Щедро посипте їх крупною сіллю, стежачи за тим, щоб на шкаралупу та між яйцями було достатньо, щоб було достатньо на дні ємності.

В ідеалі використання крупної солі завжди краще, ніж дрібної, для належного збереження ваших яєць. Тому що вона ідеально вписується в простір, що залишився між яйцями. Потім покладіть їх на кухонну стільницю, навіть не накриваючи миску пластиковою плівкою чи рушником.

Завдяки солі ваші яйця залишатимуться свіжими дуже довго, навіть кілька тижнів. Ви можете використовувати їх, коли захочете, не турбуючись, що вони зіпсуються!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page